Shpalljet për Elektronikë
Shitet Banes80m2 Kati i Parë+Lokali23m2+Garazha
$77000TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 80m2 kati i parë i mobiluar + lokali 23m2+ Garazha. Mu para hyrjes kryesore të banesës...
Shes orë ne form unaze per femra
Shes orë ne form unaze per femra
$10TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes ore unaze ,ngjyre pembe, kaltert edhe e zezë. Shum elegante . WhatsApp ;044318630
Shes orë digjitale
Shes orë digjitale
$20TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten ore digjitale te reja paperdorur . WhatsApp : 044318630
Samsung Galaxy S3, Telefon
Samsung Galaxy S3, Telefon
$95CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.-Shitet telefoni ne gjendje shum te mirë, punon perfekt telefoni eshte i perdorur vetem 2 muaj por e ka...
iPhone 6 16GB
iPhone 6 16GB
$280CelularëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Iphone 6 16GB osht ne Update 9.3.1 ma te rri. Esht ardhur nga Gjermanija vetem osht i demtun nga ekrani...
SHITEN ; TELEVIZOR ,KARRIKA ,KOMODIN E VOGEL , TERMO 2.5 KW
SHITEN ; TELEVIZOR ,KARRIKA ,KOMODIN E VOGEL , TERMO 2.5 KW
TelevizorëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten keto sende: Televizor i pershtatshem per dhomen e gjumit ,dhome te femijve apo per ndonji lokal...
Kurs per Matematike dhe Gjuhe Shqipe, klasa pare deri klasen e peste
Kurs per Matematike dhe Gjuhe Shqipe, klasa pare deri klasen e peste
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mbaj kurs per ciklin e ulet nga klasa e pare deri ne klasen e peste te sh.fillore. Per lendet Matematike...
Pisha Smarag deri 2.50 metra per vetem 10 euro!
Pisha Smarag deri 2.50 metra per vetem 10 euro!
$10TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.\”FidanishtjaBajra\” Shesim Pisha Smarag rreth 400 cop madhsia deri ne 2.50 dy metra e gjysum...
Pisha Smarag deri 2.50 metra per vetem 10 euro!
$10TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.\”FidanishtjaBajra\” Shesim Pisha Smarag rreth 400 cop madhsia deri ne 2.50 dy metra e gjysum...
En Venta Apple iPhone 6/ 6s / 6s Plus / Samsung S5/S6 /S6 EDGE
En Venta Apple iPhone 6/ 6s / 6s Plus / Samsung S5/S6 /S6 EDGE
$345CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.CONTACTO WhatsApp:: +2348095083847 SKYPE ID:: advanceshopltd E-MAIL: [email protected] VENTAS DE...
masazher–relax&tone
masazher–relax&tone
$30ElektronikëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes masazherin e ri ne gjendje te rregullt i ka te gjitha pjeset
Iventar per Beauty salon
Iventar per Beauty salon
TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.iventar nga turkia me kualitet te lart .. jemi nga maqedonia Kumanova per me shum info me shenoni ne...
Shes Ipad air 16 GB i ri sapo ardhure
Shes Ipad air 16 GB i ri sapo ardhure
$370CelularëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eshte i ri sapo ardhur me garancijon 2 vjeq me ngjyre bardhe beje ndrim me iphone 6 6s plus ose samsung...
Mac Book Pro, Apple TV, Air Port Express, DVD, Maus
Mac Book Pro, Apple TV, Air Port Express, DVD, Maus
$1300LaptopëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim te gjitha bashk: 1 llaptop MacBookPro Retina 13inch,+ Apple TV, + AirPortExpress (Wireless Wi-Fi), +...
Aplikacioni per Shitje (markete) “ShitjeSS”
Aplikacioni per Shitje (markete) “ShitjeSS”
$230KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ShitjeSS eshte nje pakete e plote profesionale qe ndihmon ne manaxhimin e biznesit tuaj. Funksionalitetet...
Shitet televizori i markes Samsung
Shitet televizori i markes Samsung
$200TelevizorëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet televizori i firmes te njohur Samsung dv3 fullhd3 sr3 shum pak i perdorur dhe shum funksional eshte...
Nvidia Geforce 9800 GT 512MB
Nvidia Geforce 9800 GT 512MB
$80ElektronikëKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nvidia Geforce 9800 GT 512MB e importuar nga gjermonia
Nokia . 4.60. 14.07.04. Rh 18
Nokia . 4.60. 14.07.04. Rh 18
$3000CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Cmimi i diskutueshem
Sony Xperia M2
Sony Xperia M2
CelularëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes tel.. Sony Xperia M2 ngjendje te rregullt osht shum vetem kameren e ka te trubullt 15Euro i ndreqet...
Kompjuter -DELL Shtepiza 70$
Kompjuter -DELL Shtepiza 70$
$70KompjuterëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepiza Dell Qmimi 70$ RAM MEMORJE 2GB HARDISK 80GB