Shpalljet për Elektronikë
Kerkoj pune si shitese
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj pune si shitese ne furre ose ne butik.
Samsung galaxy s6 ndrrim i mundshem
Samsung galaxy s6 ndrrim i mundshem
$360CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjent samsung galaxy s6 i bardh ne gjendje te rregullt,boj edhe ndrrim me naj telefon qe me...
Samsung galaxy s6 ndrrim i mundshem
Samsung galaxy s6 ndrrim i mundshem
$500CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes samsung galaxy s6 i bardh ne gjendje te rregullt i posa ardhur nga jasht,boj edhe ndrrim me naj...
Tablet – shitet urgjentisht
Tablet – shitet urgjentisht
$35CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tablet – shitet urgjentisht
Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj 044/049/225-886
Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj 044/049/225-886
$10KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bejm servisimin dhe formatizimin e te gjitha llojeve te pc dhe laptop. Formatizojm Pc me windows 7 . Xp sp3...
MOLER 0.50 m²
MOLER 0.50 m²
$0.50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm sherbime te molerit:Ngjyrosje me polikolor ne mënyr profesionale pa pikur dyshemen apo mobilet...
INCIZIM PROFESJONAL I DASMAVE…..
Kamera DigjitalePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofert specjale gjat ketij sezoni per ju që dëshironi të keni ekip cilsor në incizimin dhe fotografimin...
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për ta dhe argëtimin e...
Samsung Led TV lakuar Ultimate 48inch (UN48H8000) Full HD Përvoja lakuar TV
Samsung Led TV lakuar Ultimate 48inch (UN48H8000) Full HD Përvoja lakuar TV
$800TelevizorëVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Samsung Led TV lakuar Ultimate 48inch (UN48H8000) Full HD Përvoja lakuar TV përdorues manual: shfaqje...
Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15,4-inch w / Retina Display (NEW)
Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15,4-inch w / Retina Display (NEW)
LaptopëVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15,4-inch w / Retina Display (NEW) përdorues manual: Quad-Core Intel Core i7...
Nokia N73 , Sony Eriscon, Nokia 2220 c
Nokia N73 , Sony Eriscon, Nokia 2220 c
$15CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.-punojn shum mir po nokia esht shum e rujtun dyt kan qmimin nga 15 euro . Nokin e shes me gjith adapter te...
Ndrmjetsojme mes shitesit dhe bleresit per te gjitha mallrat nga Turqia
$50TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bej ndremjetesimin mes shitesit dhe bleresit per te gjitha mallerat nga Turqia. shkruaj ate qe te nevoitet...
shes tel. samsung S4. Ne gjendje super te regullt. I perdorur.
$200CelularëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ka monitorin e bardhe. Nuk ka grrithje. Nuk ka defekte. Bateria e man mbi 24 ore pa wi-fi.
Magnat 3 copa zvuqnika 340Wdhe nje pojaqall toa 180 W max
Magnat 3 copa zvuqnika 340Wdhe nje pojaqall toa 180 W max
ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Magnat dy copa me keto karakteristika 3-Way Bass Reflex 170/340 W – 4-8 ohm 19-35 000 Hz Sensitivity...
Shitet Samsung Galaxy s4 -white (Dubai,second hand) -3G.
Shitet Samsung Galaxy s4 -white (Dubai,second hand) -3G.
$80CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Samsung s4 me ngjyre te bardhe, eshte prodhim i Dubait, dore e dyte (second hand). Dallim i vetem nga...
shes nokia 1100 rh-18 made in germany
$500CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nokia 1100 rh-18
shes samsung galaxy s4 ardh nga usa i bardh
$399CelularëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ardh nga usa ram 1.77 i bardh
makin per qepjen e rrobave
$50TjetërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes singer makinen angleze e rujtur per kolekcion ashte prodhim i pare 1918
informatoj kompjutra
$100KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.informatoj kompjutra cdo lloj hedh programe hedh antiviruse etj.me cmime te lira
Urgjent samsung i9082
Urgjent samsung i9082
$200CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjent samsung i9082 ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga suedija pres bleres serioz . Te...