Shpalljet për Elektronikë
SAMSUNG Micro SD Card 64 GB per Telefon, Aparat apo Kamerë
SAMSUNG Micro SD Card 64 GB per Telefon, Aparat apo Kamerë
$25CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes SAMSUNG Micro SD Card 64 GB të re (papërdorur). Mund të përdoret për telefon, aparat dixhital,...
Shes Samsung S5 150 Euro
Shes Samsung S5 150 Euro
$150CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Samsung S5 mediatek 150 Euro, i ri dhe i pa perdorur. Kontaktet: 049 10 10 35
kerkoj femer
TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer 25-45vjeqe ne ks jetoj ne zvicer jam 50vjeq
Sony XPERIA Z2 20.7MP 4G with smartwatch
Sony XPERIA Z2 20.7MP 4G with smartwatch
$380CelularëF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sales Package Contents Sony Xperia Z2 D6503 Battery Charger Stereo Headset USB Cable User Manuel Free Gifts...
bejme viza schengen per evrop,1 vjeqare
$1800CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bejme viza schengen per evrope,nuk garantojme as pune as banim,per me shume me kontakto ne e mail
Dyer te drurit per ballkon
$120TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy dyer me korrniz druri e mbuluar me xham dimen 90/205cm shum pak te perdorura.
shes lloptop acer aspire pa perdor
shes lloptop acer aspire pa perdor
$250LaptopëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lloptopi acer pa perdor osht nkuti Boj nddrim edhe me Skuter , Mini cross 125cc … Muni me...
Samsung Tab 3 Qmim i volitshem
Samsung Tab 3 Qmim i volitshem
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Samsung Tab 3 Qmim i volitshem . Me marreveshje . Tablet i ri . Telefoni 049 288 638 .
Termo Elind 2
ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Termo Elind 2 me Tulla të shamotit, mbanë nxehtësinë edhe për 2 ditë të tjera pas ndaljes së...
Shes kompjuterine me tavoline
Shes kompjuterine me tavoline
$220KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kompjuterine me keto karakteristika: CPU: Intel Core2Duo E7400 @2.80 Ghz RAM: 2.5GB DDR2 Kartela...
Samsung Tab 3 , qmimi i volitshem
Samsung Tab 3 , qmimi i volitshem
$120CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Samsung Tab 3 . Qmimi shume i volitshem . Thirr ne telefon . Email- in e kontrolloj shume rralle.
Shes hp printer 3325
Shes hp printer 3325
$30TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes hp printer 3325
Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania
Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania
$10TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prej 20 vitesh lider ne transportin e udhetarve , tani cdo dite dhe me destinacionin...
AC adapter per Llaptop HP/Compaq orgjinal
AC adapter per Llaptop HP/Compaq orgjinal
$30LaptopëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Adaptera te rrymes per Llaptop HP/Compaq,te importuar nga Zvicrra dhe Anglia Gjendja = i Ri (te pa...
Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A
Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A
$40LaptopëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Adapter per llaptop DELL orgjilal,te importuar nga Zvicrra dhe Anglia. Gjendja – I RI ( te pa...
Llaptop EMACHINES E725 dual core 2×2.2GHz
Llaptop EMACHINES E725 dual core 2×2.2GHz
$215LaptopëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Llaptop eMACHINES E725 Gjendja: i perdorur ( por ne gjendje te shkelqyer) Marka :EMACHINES Modeli :E725...
nokia
$215CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lumia 800 i zi. i bartur
shes samsung galaxy young
shes samsung galaxy young
$150CelularëDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.i ruajtur shume,i sjellur nga zvicrra nga paketa,i pa perdorur
CCTV Kamera te sigurise extra kualitet 900TVL, Dite dhe nate
CCTV Kamera te sigurise extra kualitet 900TVL, Dite dhe nate
$339.5ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten me cmim shum te volitshem kompleti i kamerave te sigurise per vetem 339,50 euro. Extra kualitet 900...
Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore
Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore
$120TelevizorëSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej nje Vetur 4 dyersh me keste mujore te jet mundesishte dizel ne gjendje te rregullt te ket regjistrim...