Shpalljet për Elektronikë
Mbjellje e profesionale e thonjëve
Mbjellje e profesionale e thonjëve
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.gjindemi ne ulpian tek salloni fashien perball albi market. çmimet janë: mbjellja 10 euro dizajni 1 euro...
Fustane Nuserie & Aksesore
Fustane Nuserie & Aksesore
$3TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Gjithsej jane 70 fustane te ndare ne kombinime 15 copesh koleksioni sposa, pronovia, my lady. 7 manekina,...
SHITET
$50Kamera DigjitalePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITETE KAMER FOTO APARAT MP3 MICROFON TE GJITHA NE NJE VEND MODEL -VD TECH
Projektor ‘Optoma’
Projektor ‘Optoma’
$230TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet projektori ‘Optoma’, ky projektor funksion per telefona, kompjuter si dhe...
Krym Pune per fasadim
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi nje grup mjeshtërish qe bëjmë lyrje e te gjitha llojeve te objekteve, Fasada,ngjyrosje, mallterosje...
Frigorifer
Frigorifer
$100ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet frigoriferi tipi “Bira” 230 litra në gjendje të rregullt,me çmim shumë të...
super okazion,salle intereneti
super okazion,salle intereneti
$120KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.okazion super urgjent shes ne TIRANE 12 kompjutera 12 kompjutera Processor – Intel Pentium 4.3 Ghz...
she antena internet wireless per transmetim te larget
she antena internet wireless per transmetim te larget
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes antenna internet wireless per transmetim nga distance e larget keto antenna jane professional edhe te...
tjeter kurs
$120TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shpalli kurs per gjuhen gjermane permes skype me qmin te volitshum 120 euro ne muj qdo dit ka 3 or nese...
kerkoj persona qe flasin gjermanisht mir me punu nga shtepia
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kekoj call center ose persona qe flasin gjermanisht edhe qe jan te interesur me punu ga shtepia juve ju...
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV
TjetërKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE KOSOVE DHE NE ITALI KRYEN KETO PUN NDERTIMTARIJE BEJM RREGULLIMIN E...
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE KOSOVE DHE NE ITALI KRYEN KETO PUN NDERTIMTARIJE BEJM RREGULLIMIN E...
GSM perforcues te valeve te telefonit mobil
GSM perforcues te valeve te telefonit mobil
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bej shitje e GSM perforcuesve te telefonit mobile kjo pajisje punon ne te gjitha rjetet si pershembull...
Rregulloj Kompjuter
KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.RRegulloj Kompjuter instaloj prezore sp2 sp3 preszore 7 etj instaloj programe te shumellojshme per...
NOKIA E7 – Video
NOKIA E7 – Video
$90CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Nokia E7 i perdorur..Urgjent Si interface plus ka SPB Shell 3D premium i blere. Shiqo video Shiqo...
shes apo nderroj sony ericson
shes apo nderroj sony ericson
$50CelularëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet apo nderrohet sony ericson,eshte edhe me gisht dhe nuk ka asnje defekt
packard bell i sapo ardhur nga  anglia bateria 2 ore
packard bell i sapo ardhur nga anglia bateria 2 ore
$180LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.laptopi ndodhet ne tirane
Xperia e10i mini
Xperia e10i mini
$50CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. sony xperia me cmim te volitshem teli eshte kejt ne gjendje te rregullt .e ka te instalume dhe ni program...
Samsung Galaxy S1
Samsung Galaxy S1
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.E shes mobilin Samsung Galaxy S1 GT i9003.Eshte i perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt.Pjest e ti jane...
moter paronashi
TjetërKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam moter patronazh SYZANA DELIJAJ KEKOJ PUN SI MOTER PATRONAZHI KLIN OSE PEJ JAM ME LIQES EKAM TE KRYER...