Shpalljet për Elektronikë
Urgjent Kerkoj Banese Me Qera Per Te Huaj
$500Kamera DigjitalePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjent kerkoj banese me qera per te huaj, Banesa preferohet te jete ne lagjen Dardania, Pejton apo ne...
2LooK Smartphone 5″ 2FON 2LGX05-S2 3G GPS Android Dual
2LooK Smartphone 5″ 2FON 2LGX05-S2 3G GPS Android Dual
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.2LooK Smartphone 5″ 2FON 2LGX05-S2 3G GPS Android Dual Fast Dual Core 1GHz CPU! 2FON 2LGX05-S2 (4) Speed...
Laptop / lloptop i ri procesorin 1.6 atom(2cpu) 512 ram wireless kamer te integrume etj KONTAKT 044760337
Laptop / lloptop i ri procesorin 1.6 atom(2cpu) 512 ram wireless kamer te integrume etj KONTAKT 044760337
$90LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Laptop / lloptop i ri procesorin 1.6 atom(2cpu) 512 ram wireless kamer te integrume etj KONTAKT 044760337
gallaksi s lll
gallaksi s lll
$199CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes gallaksi s lll qmimi esht shum i volitshem ka vive
AnaJet Printers
AnaJet Printers
$00TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mir se vini ne boten e reklamave … Makina qe printontojn ne gjitheqka … Makina mobile per shtypje te...
AZONPrinters
AZONPrinters
$00TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mir se vini ne boten e reklamave … Makina qe printontojn ne gjitheqka … Makina mobile per...
Lens per Foto-Video 360 shkall
Lens per Foto-Video 360 shkall
$765Kamera DigjitaleFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompanija Danek ofron shum gjera te mira e njera prej tyre eshte edhe kjo lens e ashtuqujtura ”...
Shes Zerimin
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes zerim te sapo ardhur nga jashte, 2 komplete. 1.Kompleti i pare- 4 Basbina “18” inch me...
urgent  shes telefon
urgent shes telefon
$280CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.iphone eshte i ruajtur shum , eshte full unlock ngjyr e bardh ,i posa nga ardhur nga jasht
Diagnoz MERCEDES C4 Modeli më i ri 2013 Wireless!
Diagnoz MERCEDES C4 Modeli më i ri 2013 Wireless!
$2000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Skaner me nje Teknologji shum me te larte dhe me Funksione te zgjeruar per manipulime qe gjithkund ne Treg...
Nokia 1100 Rh16 Qmimi 19.999
$19999CelularëMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nokia 1100 Rh 16 Made in Germany kam ndegjuar se po shiten shum shtrejt dhe i kam gjetur eehe pse nuk...
Shes Programin per Heqjen e Pasvordave ne bios per Llaptopë
$500LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Programi eshte per te gjitha llojet e Dell-it qe perfundojn me 595B / 2A7B / D35B Per te gjitha llojet e...
SHES NOKIA 1100
$2500CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes disa nokia 1100 RH 18 made in Germany. Çmimi 2500 € copa. Kush eshte i interesuar te telefonoje ne...
iPhone 3GS  16GB
iPhone 3GS 16GB
$450CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes iPhone 3GS 16GB me qmim prej 450 Euro. Mobili eshte i ri, dhe vjen i Paketuar. Kush eshte i interesuar...
shes kompjuterin
KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kompjuterin me te gjitha paisjet dhe me printer 200 euro,tel:044986138
shes psp e ardhur nga u.s.a
shes psp e ardhur nga u.s.a
$120Video LojëraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ky psp i sapoardhur nga jasht eshte ne gjendje te shkelqyeshme >> i ka dy lojera e ka memory...
Shes Gjeneratorin
$2500ElektronikëVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Gjeneratorin SDE6500T3 . 6.3 kw 400/230/ 416/240 v Dizel qmimi i diskutushem.bej edhe me konpenzim me...
blej trolle
TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej troll 5-10 ari ne Sllatine , bellaqevc , pomozotin
Blej Cable loptop ibook
Blej Cable loptop ibook
LaptopëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nese keni qisi cable mund te lajmoroni meniher ne numrin ton te telefonit dhe do tju garantoj qe e blej se...
Blej Cable loptop apple
Blej Cable loptop apple
ElektronikëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej cable loptop apple veq jom i interesuar sa me shpejt qe ta gjej atë dhe nese e keni mos pritoni te me...