Shpalljet për Elektronikë
Printer Epson LQ-300+
ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Printer Epson LQ-300+, Bardh e Zi, në gjendje të rregullt plus 1 toner (falas) shtesë. I...
PC  2.8 si dhe  3.0
PC 2.8 si dhe 3.0
$70KompjuterëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shese pc me performaca 2.8 dhe 3.0 hdd 80 giga ram 512 si dhe monitor 15″ 17″ 19″ me...
Shes Rapidshare Premium Account dhe merr DF Premium GRATIS
Shes Rapidshare Premium Account dhe merr DF Premium GRATIS
$6TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jeni msuar te shihni Error dhe te prisni me orë te tera duke pritur dhe ne fund asgjë tani ka ardhur koha...
Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman
Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman , Ne gjendje te rregullt teknike, Çmimi sipas marrveshjes
nokia rh 17 made in germany
$8000CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes telefon nokia 1100 rh 17 made in germany qmimi 8000 euro ose boj ndrrim me golf 5 ,mercedes bmw x5 etj
Shes Nokia 1100 Rh 18 made in Germany
Shes Nokia 1100 Rh 18 made in Germany
$15000CelularëKaçanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nokia 1100 Rh 18 made in Germany, Bohum.
Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj
Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj
$50KompjuterëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Lojra te ndryshme te sapoardhur nga jasht XBOX,PlayStation Përshkrim i sendit: Risi Risi …Kemi 6...
Shes Nokia 1100 RH-17 Made In Germany
Shes Nokia 1100 RH-17 Made In Germany
$55000CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nokia 1100 RH-17 Made In Germany Telfoni eshte ne gjendje te rregullt.
Nokia rh-16 Rh-17
Nokia rh-16 Rh-17
$00000CelularëMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kush eshte i interesum le te me kontakton [email protected]
Shes  Nokia 1100 Rh 17
Shes Nokia 1100 Rh 17
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nokia 1100 Rh 17 7500Euro mund te bemi sipas marrveshjes
nokia rh 17 made in germany
$10000CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes telefon Nokia RH 17 made in germany qmimi i pa diskutueshem 10000€
shes piktura dhe vizatime te lloj llojshme dhe sipas porosis
shes piktura dhe vizatime te lloj llojshme dhe sipas porosis
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes piktura vizatime .dhe bej sipas porosis qe beni ju . p.sh . me kontaktoni per nje fotoo per te punuar...
kerkoj me ble NOKIA 1100 RH-17,RH-16
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj per te bler NOKIA 1100 RH-16,RH-17 Nese ka ndokush per shitje not me lajmerohet ne kete e-mail adres...
Shes Nintendo GAME BOY
Shes Nintendo GAME BOY
$5Video LojëraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nintendo GAME BOY origjinal, eshte i mire per te gjitha lojrat e nintendo Game Boy, vetem se i duhen 4...
shes Canon 10D
Kamera DigjitalePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Aparatin Canon 10D, ne gjendje te rregullt pune. Aparati ka 2 objektiva 28-135mm dhe nje...
Shes Paisje te internetiti
Shes Paisje te internetiti
$1800ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Paisje te internetit: patch panel, ruter, monitor, kabllo interneti dhe pjese percjellese per keto paisje.
Pentium 4
Pentium 4
$100KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet kompjuteri Pentium 4 CPU-2.4 GH RAM-512 MB HDD-80 GB CD-ROM Monitpor PHILIPS CRT 15″ Tastiere...
Macbook White 2.4 GHz Intel Core 2 Duo – 13’3 Inch – Win7
Macbook White 2.4 GHz Intel Core 2 Duo – 13’3 Inch – Win7
KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Macbook modeli 4.1 me procesor Intel Core 2 Duo, shpejtesia 2.4 GHz Ka RAM memorje te instaluar...
Kompjuter Intel Pentium 4
Kompjuter Intel Pentium 4
$185KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kompjuterin Medion P4 (Gjerman) Monitori Precious Line 17-inq -Medion MD 8080 -Intel Pentium R 3.00...
punë
punë
$350ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkoj punë si: servisues i telefonave ose kompjuterëve, vozitës, truprojë, menaxhim, logjistikë,...