Shpalljet për Televizorë
IPTV Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit !
IPTV Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit !
$140TelevizorëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrimi : Mbi 2000+ Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit .Në SMART TV ( Samsung & LG,...
AlbTop.com IPTV Shqip | 300+ CH| Pa nderprerje
AlbTop.com IPTV Shqip | 300+ CH| Pa nderprerje
$7.5TelevizorëMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AlbTop ofron sherbimin IPTV me te lire per Shqiptaret. Vetem €7,50 ne muaj dhe ju mund te perfitoni 90+...
SHITEN ; TELEVIZOR ,KARRIKA ,KOMODIN E VOGEL , TERMO 2.5 KW
SHITEN ; TELEVIZOR ,KARRIKA ,KOMODIN E VOGEL , TERMO 2.5 KW
TelevizorëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten keto sende: Televizor i pershtatshem per dhomen e gjumit ,dhome te femijve apo per ndonji lokal...
Shitet televizori i markes Samsung
Shitet televizori i markes Samsung
$200TelevizorëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet televizori i firmes te njohur Samsung dv3 fullhd3 sr3 shum pak i perdorur dhe shum funksional eshte...
Samsung Led TV lakuar Ultimate 48inch (UN48H8000) Full HD Përvoja lakuar TV
Samsung Led TV lakuar Ultimate 48inch (UN48H8000) Full HD Përvoja lakuar TV
$800TelevizorëVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Samsung Led TV lakuar Ultimate 48inch (UN48H8000) Full HD Përvoja lakuar TV përdorues manual: shfaqje...
Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore
Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore
$120TelevizorëSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej nje Vetur 4 dyersh me keste mujore te jet mundesishte dizel ne gjendje te rregullt te ket regjistrim...