Shpalljet për Tjetër
Iptv ilirida vjen me super ofert 12 muaj 90.00 euro
Iptv ilirida vjen me super ofert 12 muaj 90.00 euro
$90.00TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.IPTV ILIRIDA vjen me super ofert cdo te premte te shtune dhe te diele vjen me oferten shiko 7000 mij kanale...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000TjetërF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Kerkoj shtepi per banim
$100TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam familjar punoj ne post jam zyrtar i Postes doganore kerkoj shtepi per banim mundsisht shtepi qe ti...
FTESË PËR APLIKIM -Trajnime falas për ndërmarrësi
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.D&D Business Support Center ofron mundësi trajnimi falas për ndërmarrësi, duke përfshirë modulet...
Shes zerim profesional per DJ & Live
Shes zerim profesional per DJ & Live
$3500TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.2 Basbina 18″ 4 OHM JBL MPro Made in USA; 2 Satelita 15″ 8 OHM JBL MPro Made in USA; 2 Satelita...
Kerkojm Bashkbanues
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme dy- tre bashkbanues, banesa gjendet , mbrapa Teatrit, te Kater Llullat, afer marketit...
Body Massage Vende te Lira Pune
Body Massage Vende te Lira Pune
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Body Massage – Prishtinë ofron pune për 6 masazhere (F) Adresa : Ahmet Krasniqi (Lagjja Arbëria ,...
kerkoj masazhere
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojm masazhere ose praktikante me pagess..
ngjyra per printer
ngjyra per printer
$40TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ngjyra origjinale per printer epson ne paketim origjinal
***** Phoenix Connections *****
***** Phoenix Connections *****
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.***** Phoenix Connections ***** Tani edhe në rrethin tuaj Kompania Phoenix Connections ka startuar...
Pelet
Pelet
TjetërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.. Është i disponueshëm , praktik gjatë transportit ,ekologjik, ekonomik dhe i sigurtë. Peleti...
Shitet Banes80m2 Kati i Parë+Lokali23m2+Garazha
$77000TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 80m2 kati i parë i mobiluar + lokali 23m2+ Garazha. Mu para hyrjes kryesore të banesës...
Shes orë ne form unaze per femra
Shes orë ne form unaze per femra
$10TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes ore unaze ,ngjyre pembe, kaltert edhe e zezë. Shum elegante . WhatsApp ;044318630
Shes orë digjitale
Shes orë digjitale
$20TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten ore digjitale te reja paperdorur . WhatsApp : 044318630
Kurs per Matematike dhe Gjuhe Shqipe, klasa pare deri klasen e peste
Kurs per Matematike dhe Gjuhe Shqipe, klasa pare deri klasen e peste
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mbaj kurs per ciklin e ulet nga klasa e pare deri ne klasen e peste te sh.fillore. Per lendet Matematike...
Pisha Smarag deri 2.50 metra per vetem 10 euro!
Pisha Smarag deri 2.50 metra per vetem 10 euro!
$10TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.\”FidanishtjaBajra\” Shesim Pisha Smarag rreth 400 cop madhsia deri ne 2.50 dy metra e gjysum...
Pisha Smarag deri 2.50 metra per vetem 10 euro!
$10TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.\”FidanishtjaBajra\” Shesim Pisha Smarag rreth 400 cop madhsia deri ne 2.50 dy metra e gjysum...
Iventar per Beauty salon
Iventar per Beauty salon
TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.iventar nga turkia me kualitet te lart .. jemi nga maqedonia Kumanova per me shum info me shenoni ne...
Kerkoj pune si shitese
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj pune si shitese ne furre ose ne butik.