Shpalljet për Tjetër
MOLER 0.50 m²
MOLER 0.50 m²
$0.50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm sherbime te molerit:Ngjyrosje me polikolor ne mënyr profesionale pa pikur dyshemen apo mobilet...
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për ta dhe argëtimin e...
Ndrmjetsojme mes shitesit dhe bleresit per te gjitha mallrat nga Turqia
$50TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bej ndremjetesimin mes shitesit dhe bleresit per te gjitha mallerat nga Turqia. shkruaj ate qe te nevoitet...
makin per qepjen e rrobave
$50TjetërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes singer makinen angleze e rujtur per kolekcion ashte prodhim i pare 1918
kerkoj femer
TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer 25-45vjeqe ne ks jetoj ne zvicer jam 50vjeq
Dyer te drurit per ballkon
$120TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy dyer me korrniz druri e mbuluar me xham dimen 90/205cm shum pak te perdorura.
Shes hp printer 3325
Shes hp printer 3325
$30TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes hp printer 3325
Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania
Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania
$10TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prej 20 vitesh lider ne transportin e udhetarve , tani cdo dite dhe me destinacionin...
Mbjellje e profesionale e thonjëve
Mbjellje e profesionale e thonjëve
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.gjindemi ne ulpian tek salloni fashien perball albi market. çmimet janë: mbjellja 10 euro dizajni 1 euro...
Fustane Nuserie & Aksesore
Fustane Nuserie & Aksesore
$3TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Gjithsej jane 70 fustane te ndare ne kombinime 15 copesh koleksioni sposa, pronovia, my lady. 7 manekina,...
Projektor ‘Optoma’
Projektor ‘Optoma’
$230TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet projektori ‘Optoma’, ky projektor funksion per telefona, kompjuter si dhe...
Krym Pune per fasadim
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi nje grup mjeshtërish qe bëjmë lyrje e te gjitha llojeve te objekteve, Fasada,ngjyrosje, mallterosje...
tjeter kurs
$120TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shpalli kurs per gjuhen gjermane permes skype me qmin te volitshum 120 euro ne muj qdo dit ka 3 or nese...
kerkoj persona qe flasin gjermanisht mir me punu nga shtepia
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kekoj call center ose persona qe flasin gjermanisht edhe qe jan te interesur me punu ga shtepia juve ju...
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV
TjetërKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE KOSOVE DHE NE ITALI KRYEN KETO PUN NDERTIMTARIJE BEJM RREGULLIMIN E...
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE KOSOVE DHE NE ITALI KRYEN KETO PUN NDERTIMTARIJE BEJM RREGULLIMIN E...
moter paronashi
TjetërKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam moter patronazh SYZANA DELIJAJ KEKOJ PUN SI MOTER PATRONAZHI KLIN OSE PEJ JAM ME LIQES EKAM TE KRYER...
AnaJet Printers
AnaJet Printers
$00TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mir se vini ne boten e reklamave … Makina qe printontojn ne gjitheqka … Makina mobile per shtypje te...
AZONPrinters
AZONPrinters
$00TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mir se vini ne boten e reklamave … Makina qe printontojn ne gjitheqka … Makina mobile per...
Shes Zerimin
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes zerim te sapo ardhur nga jashte, 2 komplete. 1.Kompleti i pare- 4 Basbina “18” inch me...