Shpalljet për Patundshmëri

Shes banesen 60m katror 2 dhoma

Shes banesen 60m katror 2 dhoma

€60000Banesa në ShitjePrishtinë

SHITET BANESA 60m2 = Ko m p l e k s i > KAWA< hyrja C- kati –I rë-nr. 4= -Rruga “Muharrem Fejza “- Afer rreges B Çmimi sipas marrveshjes. Banesa eshte e banushme...

Banese me qera Ulpiane

€200Banesa me QeraPrishtinë

Lëshoj banesëm me qera në lagjen Ulpiana, saktesisht afër lokaleve të Llesnës. Banesa ka dy dhoma gjumi dhe sallon te madh sbashku me kuzhine. Varesisht prej cilës dite...

Agjensoni per patundeshmeri Lion me zyret e saja te AAK  kerkon banes me qira  ne keto lagje Ulpian , darda

Agjensoni per patundeshmeri Lion me zyret e saja te AAK kerkon banes me qira ne keto lagje Ulpian , darda

€250Banesa me QeraPrishtinë

Agjensoni per patundeshmeri Lion me zyret e saja te AAK kerkon banes me qira ne keto lagje Ulpian , dardani , 044 623 897

Kerkoj shtepi me qera per nderkombetare

Banesa me QeraPrishtinë

Kerkoj banese dy dhomeshe me qira per nderkombetare. Lagjet e prefereuara jane qender, qafa, tophane, pejton, etj. Nr. tel. 045 616794 ose 044 307245 (viber) ose nese keni...

Kerkoj shtepi me qera per nderkombetare

Shtëpi me QeraPrishtinë

Kerkoj shtepi me qira per nderkombetare, kontrate afatgjate, shtepi me 3 ose 4 dhoma gjumi. Lagjet e prefereuara jane Tasligje, Sofali, Dragodan, Emshir, etj. Nr. tel. 045...

Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

€52000Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa eshte perball permendoreve (varrit te Ibrahim Rugoves) kati i 3 , ka renditje sallon kuzhine banjo dhe dy dhoma gjumi .Blloku posedon ashensor dhe parkingje...

Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtin

Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtin

Banesa me QeraPrishtinë

Leshohet banesa me qera ne lagjen Lakrishte gjendet tek ndertesat mbrapa pro credit-it hyrja e 5. Ndodhet ne katin e 11 ka dy ashnsore qe punojne vazhdimisht. Eshte banese...

Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

€52000Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa eshte perball permendoreve (varrit te Ibrahim Rugoves) kati i 3 , ka renditje sallon kuzhine banjo dhe dy dhoma gjumi .Blloku posedon ashensor dhe parkingje...

Urgjent shitet banesa ne Ulpiane!

€55000Banesa në ShitjePrishtinë

shes banesen ne lagjen Ulpiane (te Fontana) me hapesire prej 45m2. Cmimi sipas marreveshjes.

SHES LOKALIN NE PRISHTIN / DARDANI TE SANTEA 150M2

SHES LOKALIN NE PRISHTIN / DARDANI TE SANTEA 150M2

Lokale në ShitjePrishtinë

SHES LOKALIN NE PRISHTIN DARDANI TE SANTEA MBRAPA ALBI MARKET 120M2 PLUS 30M2 PODRUMI LOKALI MUND TE NDAHET NE 2 PJES PER ME SHUM INFO 044 623 897

Leshoj me qera dhome per studente

Leshoj me qera dhome per studente

€00Dhoma për StudentëPrishtinë

Ofroj dhoma me qera afer ambasades zvicrrane me kushte dhe cmim shume te volitshem, per informata te tjera ju lutem kontakto nr ne viber +37744344910

Kerkoj banes me qira n Prishtine

Kerkoj banes me qira n Prishtine

€250Banesa me QeraPrishtinë

Agjensoni Lion kerkon banesa me qira ne keto lagj te Prishtines Ulpijan Dardani Slloveni Sportit Tophane 044 623 897 044 200 413

Banes 2dhomshe

€250Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj banes me qera ne lagjen Ulpiana Prishtine, afer shkolles Hasan Prishtina. Banesa eshte ne katin e pare ka dy dhoma, banjon, koridorin, ballkonin dhe kuzhinen.

Urgjent shitet banesa

Urgjent shitet banesa

€52000Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa gjendet perball permendoreve ( varrit te Ibrahim Rugoves) blloku ka pamje te mrekullueshme dhe renditje perfekte, sallon kuzhine dhe dy dhoma gjumi . Blloku Posedon...

Jap banes 65mk

€250Banesa me QeraPrishtinë

Jap Banesen per qira ne lagjen TOPHANE NGA QENDRA TRE MINUTA kati i dyt .Banesa ka kuzhinen sallonin si dhe dhomen e fjetjes banesa i perket ndertimeve te reja Perparsi kan...

Leshoje me qira banes 2 dhomeshe

€230Banesa me QeraPrishtinë

Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje qëndrore etj.te gjitha shpenzimet perfshihen ne cmim te baneses....

Banese ne shitje me çmim shume te volitshem -garazhda -vendeparkimi falas

Banese ne shitje me çmim shume te volitshem -garazhda -vendeparkimi falas

€52000Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa gjendet perball permendoreve ( varrit te Ibrahim Rugoves) blloku ka pamje te mrekullueshme dhe renditje perfekte, sallon kuzhine dhe dy dhoma gjumi . Blloku Posedon...

Shitet urgjent Banesa me çmim shume te volitshem

€52000Banesa në ShitjePrishtinë

Blloku-lamella gjendet perball permendoreve ( varrit te Ibrahim Rugoves) ka pamje fantastike , renditje perfekte sallon kuzhine banjo dhe dy dhoma gjumi . Çmimi 52 mije...

Dhome me qera

€50Dhoma për StudentëPrishtinë

Kerkoj bashkebanuese(preferohet studente e fakultetit te mjekesise), banesa e avni gjakoves, afer QKUK .Banesa eshte e mobiluar dhe kushte te pershtatshme.

Urgjent mar banes ne Prishtin TopHane Urgjent mar banes per 1 klient familjar ne Prishtin lagjen Tophane per afat te gja kohor Agjensoni Lion 044 359 819

Urgjent mar banes ne Prishtin TopHane Urgjent mar banes per 1 klient familjar ne Prishtin lagjen Tophane per afat te gja kohor Agjensoni Lion 044 359 819

€250Banesa me QeraPrishtinë

Urgjent mar banes ne Prishtin TopHane Urgjent mar banes per 1 klient familjar ne Prishtin lagjen Tophane per afat te gja kohor Agjensoni Lion 044 359 819