Shpalljet për Patundshmëri

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€600000000Lokale me QeraMitrovicë

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Banesa me QeraGjilan

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Banesa me QeraPrishtinë

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira

Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira

€119,000Banesa në Shitje, Lokale në ShitjePrishtinë

Shitet lokali ne katin perdhese i cili ka hapesire prej 45 m2 neto (me flete poseduese) dhe 35 m2 podrum. Podrumi eshte i qasshem direkt nga lokali. Lokali eshte ne vend...

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane

€240Banesa me QeraPrishtinë

Leshohet banesa mbrapa AAKs ne Prishtine te lagja Ulpianes. Banesa gjendet ne katin e trete dhe posedon gjithe inventarin e nevojshem per banim. Banesa eshte e pershtatshme...

Lëshojmë  me qira lokalin në Ulpian   D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj…. çmimi 350 tel. 044 312 215.

Lëshojmë me qira lokalin në Ulpian D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj…. çmimi 350 tel. 044 312 215.

€400Lokale me QeraPrishtinë

Lëshojmë me qira lokalin në Ulpian D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj…. çmimi 350 tel. 044 312 215.

Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

€240Banesa me QeraGjilan

Leshohet banesa.me qera t3 lagja dardania. Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka gjitha elementet e nevojshme per banim. Eshte e pershtatshme per studenta dhe familjar....

Leshoj lokalin me qera ne Ulpian, mbrapa AAK.

€500Lokale me QeraPrishtinë

Lokali eshte ne katin perdhes. Ka ka 65m2, eshte i ndrequr mir dhe mund te perdoret per zyre, ordinance apo lokal. Lokali leshohet me qera nga pronari. Depoziti i obliguar....

Shes/Ndrroj parcel te Mati1 te Kodrina

Shes/Ndrroj parcel te Mati1 te Kodrina

TrojePrishtinë

shiten 10 ari toke ne Mat1 te kodrina, eshte e ndare ne 2 parcela nga 5 ari (3 minuta nga Royal Mall) ME dokumenta te rregullt, perkthimi behet te noteri Pos shitjes me...

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shitet banesa ne Breg Diellit Mati1

Shitet banesa ne Breg Diellit Mati1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

mehmetarifi@hotmail.com

[email protected]

€300Banesa me QeraPrishtinë

Kati 3-të, mbrapa Super Vivës Mati1, dy dhoma gjumi, sallon kuzhin dy Ballkona, ashensor…

Super Banes

Super Banes

€300Banesa me QeraPrishtinë

2 dhomdhe kati3

Super Banes

Super Banes

€300Banesa me QeraPrishtinë

Kati3, e mobiluar, dy duma gjumi, ashensor tel kon vib: +38349592662

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shitet banesa ne Breg Diellit Mati1

Shitet banesa ne Breg Diellit Mati1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shes 3 banesa ne Prishtine Mati1 106m2 77m2 74m2

Shes 3 banesa ne Prishtine Mati1 106m2 77m2 74m2

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shes banes Ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes 3 ( tri) banesa ne Breg Diellit Mati 1 Banest jan perfunduara te gatshme per banim. Kati i 2 – ka 106m2 3 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 banjo ballkon. Kati i 2...

Shes Banes ne Breg Diellit Mati 1

Shes Banes ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...