Shpalljet për Banesa me Qera

Lēshohet me Qera banesa në Fushëkosovë

€220Banesa me QeraF. Kosovë

Lëshohet banesa me Qera në Fushëkosove te shkolla \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\”Mihal Grameno\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\” Banesa ka 86m2 dhe është komplet...

Banes me qira kati i pare ne Dardani tek ora

Banes me qira kati i pare ne Dardani tek ora

€250Banesa me QeraPrishtinë

Jap me qira banese 45 m2 ne Prishtine lagjia ‘Dardania’ afer marketit ‘Viva’ [te Ora] kati i par . E mobiluar me mobile te reja e pershtatshme per...

jap nje dhom me qera

jap nje dhom me qera

€150Banesa me QeraPejë

jam nje dhom me qera e mobiluar dhe ka banjo me hyrje te veqant qmimi 150 euro me gjitha shpenzimet gjindet mbrapa marketiti delta ne peje info tel dhe viber 049422979 kujta

Leshoje me qira banes 1 2 dhe 3 dhomeshe

Banesa me QeraPrishtinë

Lëshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje qëndrore etj.te gjitha shpenzimet perfshihen ne cmim te...

Leshoj me qera ne Prishtine – Ulpiane nje banese njedhomeshe

Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj me qera banesen njedhomeshe, teresisht e mobiluar. Banesa gjindet ne Prishtine – Ulpiana – prapa AAK-se, kati II

Banesa per qira sheshin Bill Clinton

€200Banesa me QeraPrishtinë

Banesa ka 2 dhome 1 ndejes 1 gjumi ka ballkon eshte e re ka mobilje 46 m” afer qendres per me shume info thirre ne 049257305

Leshoj banesen me qira

Leshoj banesen me qira

Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj banesen me qira e pershtatshme per qift , banesa posedon 1 dhome te madhe te dites , kuzhine te veqante dhe banjo , banesa eshte e gjitha e renovuar dhe me mobile te...

Banese 3+1 dhomeshe me qira

Banesa me QeraPrishtinë

Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate...

Banes me qira 3 dhomeshe ne Emshir

Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj me qira banese tre dhomeshe te pa mobiluar ne lagjen Emshir, afer UBT. Per informata kontakto 044 482 638

Leshohet banesa me qera

Banesa me QeraPrishtinë

Banesa gjendet afer Eulex-it. Banesa ka sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit, banjon dhe ballkonet.

MARR BANES ME QIRA N PRISHTIN ULPIJAN  NGA PRONARI

MARR BANES ME QIRA N PRISHTIN ULPIJAN NGA PRONARI

€250Banesa me QeraPrishtinë

Marr banes me qira n Prishtin per afat te gjat kohor nga pronari 044 623 897

Leshoj me qera banesen afer statujes Bill Klinton

€250Banesa me QeraPrishtinë

Banesa eshte e mobiluar,posedon:sallon,kuzhin me trapezari,dhom gjumi depoziti i obliguar

Leshoj me qera banesen ne Lakrishte

€300Banesa me QeraPrishtinë

Banesa eshte e mobiluar ,posedon:sallon,kuzhin me trapezari,dy dhoma gjumi depoziti i obliguar

Leshoj banese me qera nw lagjen Bregu i Diellit

Leshoj banese me qera nw lagjen Bregu i Diellit

€180Banesa me QeraPrishtinë

Leshohet banese me qera ne Bregun e Diellit afer shkolles fillore ”ILIRIA”. Banesa gjindet ne katin 5-te dhe i posedon te gjitha kushtet e nevojshme per banim....

Leshoje me qira banes 1 2 dhe 3 dhomeshe

Banesa me QeraPrishtinë

Leshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomeshe afer xhamis se llapit te mobiluar kushte ideale pwr banim.Tre ballkon,ngrohje qendrore etj

Kerkojme Cimere (Bashkebanuese)

€50Banesa me QeraPrishtinë

Kerkojme nje cimere (bashkebanuese). Jemi 3 vajza. Banesa gjendet tek fontana ne Ulpiane. Banesa eshte ne gjendje te mire dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim. Cmimi...

BAnes me qera

€220Banesa me QeraPrishtinë

Banesa ka 3 dhoma , kuzhine . Kati 9 , lifti punon me kartel . Per info tjera 049 235 462

Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88

Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88

€240Banesa me QeraPrishtinë

Leshohet banesa me qira, banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon koridor banjo dhe ballkon, banesa gjendet afer ish Shkolles se Mesme Teknike. Nxemje qendrore me rryme. kontakt:...

Leshoj banesen me qera afer statujes Bill Klinton

€250Banesa me QeraPrishtinë

Banesa eshte e mobiluar gjindet ne katin e 4,posedon:sallon,kuzhine me trapezari,dhom gjumi,banjo,terase depoziti i obliguar

Leshoj banesen me qera ne Lakrishte per familjar

€300Banesa me QeraPrishtinë

Banesa eshte e mobiluar,posedon: sallon,kuzhin,trapezari,dy dhoma gjumi,dy banjo,terase depoziti i obliguar