Shpalljet për Banesa me Qera
leshoj banesen me qira 52m2
leshoj banesen me qira 52m2
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesë 52m2 me qira .banesa gjindet ne kodren e diellit(banesat e hinta) afër Albi-t.Kati 3.e...
Banes me qira
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne Breg te diellit banesat e standardit-Komunes, banesa posedon sallon...
Jap me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 3 dhomeshe, 150 meter katror,tre ballkon,te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ngrohje...
Banesa me qera ne lagjen Dardania
Banesa me qera ne lagjen Dardania
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet në SU 7/1 afer Bast Trade. Banesa posedon Sallon dhe dy (2) dhoma...
Banes me qira
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne Breg te diellit banesat e standardit-Komunes, banesa posedon sallon...
Banes me qira
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines te ABC, eshte ne katin e 3-te.posedon sallon kuzhin-paradhom...
40
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines, te kinema ABC, banesa posedon sallon, paradhom me kuzhin,...
Banesa per qira ne Lakrishte
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte mire eshte e mobiluar ka1 ballkon 1 dhome ndejes dhe 1 gjumit ka banesa lirohet nga...
Banesa per qira ne Lakrishte
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte mire eshte e mobiluar ka1 ballkon 1 dhome ndejes dhe 1 gjumit ka banesa lirohet nga...
Leshoj me qera banesen-garsonjere (25 m2) ne qender te Prishtines
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne qender te Prishtines (Perballe Rilindjes) ne perdhes, leshoj me qera banesen – garsonjer (25 m2),...
Leshoje me qira banes 2 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje...
Leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje...
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa me qera e mobiluar ne gjendje shum te mir per banim ka dhom gjumi sallon me kuzhin koridor teras...
Jap me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhomeshe afer xhamis e llapit e mobiluar,me kushte ideale per banim, ngrohje qendrore...
Bashkebanuese 1 deri 4 vajza
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm 1 deri 4 bashkebanuese(cimere) femra .Jemi 2 vajza studente dhe kemi banese me 3 dhoma dhe 1...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e...
Banes me qera
Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera kati i pare dy dhomshe 65m2 e mobiluar te laxhja e spitalit(eulexi) e lire eshte prej...
Kerkojme bashkebanuese (F)
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojme nje bashkebanuese (F), banesa gjendet tek rruga “Agim Ramadani“, posta nr.6, perball...
Shtepi me qera afer shkolles teknike
Shtepi me qera afer shkolles teknike
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepi me qera,shtepia gjendet afer shkolles teknike eshte e renovuar dhe mobiluar kati perdhese me hymje...
Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jipet banesa me qera ne Ulpian C7 H11, kati i pare , banesa ka 40m2 , nje dhom banjo kuzhin ballkon . Cmimi...