Shpalljet për Banesa me Qera
Leshohet me qera banesa 55m2 kati-I-në Ulpianë vetem për familjar
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa posedon sallon ,kuzhinë,dhomë gjumi, Oferta vlen vetem për familjar 038 550 529
Kerkoj banese me qira per dy deri ne tre muaj te veres (Qershor, Korrik Gusht)
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banese garsonjere ose me te madhe me qira ne Prishtine per tre muaj maksimum Qershor Korrik Gusht...
Kerkoj Banese me qera
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banese 1 dhomeshe me qera ne lagjen bregu i diellit , ulpiana , jemi 2 persona
Kerkoj banes me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banes nje dhomeshe ose garsonjerkë me qira per afat te gjate kohor. Jemi 2 student familjarë,...
keokjme banese me qera
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi nje cift dhe kerkojme banese me qera ne dardani ulpiane ose te parku i qytetit
Familja nga diaspora kerkon banes moderne
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi familje nga diaspora tre antare te rritur kerkojme banes ne prishtin per kohezgjatje 2 javes prej 31...
Leshoj banesën me qira 56m2, 2 dhoma , kuxhina , banjo,2 ballkona
$400Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet afer Hotelit Grand ne Prishtine (te semaforat te Pallati i Rinise) kati i II, 56m2, e...
LESHOJ BANES ME QIRA
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ GARSONJERK ME QIRA MBRAPA SLLOVENIJA SPORTIT E LIRE NGA 1 PRILLI QMIMI 200 EURO INFO NE TEL 044168734
kerkoj banes 1 dhomshe me qera.
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa duhet te ket mobiljet e domosdoshme dhe qmimi max te jet 100 euro(banesa mund te jet edhe ne...
Familja nga Zvicerra 4 antarshe kerkon banes /shtepi per qira
$600Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoje banes vetem per 2 jave 3 dhomeshe .gjate pushimit verore 25.07-06.08.2010 banese duhet te jete e...
JAP BANES ME QIRA NE ULPIAN
$260Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banese me qira ne ulpijan tek universiteit biznesit kati i pare.me nxemje qendrore ka dy dhoma dhe...
leshoje
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoje banes me qira te mobiluar me kushte ideale per banim per kohe te gjate. afrim veseli 044 115 981
Jap banes me qira ne ulpian,kati i pare ka 2 dhoma, 44m2
$260Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banes ne qira ne Ulpijan perball `UNIVERSITETIT TE BIZNESIT`ose te ish fkaulteti i gazetaris’Faik...
LESHOJ BANES ME QIRA
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ BANES ME QIRA MBRAPA SLLOVENIJA SPORTIT QMIMI 200 EURO E LIRE NGA 1 KORRIKU INFOT NE TEL 044168734
Kerkoj Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme banes ose kat shtepie me qera, jemi familje 3 anetareshe,banesa te jet e mobiluar.
banesa ne qira apo ne shitje
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banes me qira ne lagjen Arberi ne dragonan banesa esht ere dhe ka mobile te reja dhe esht e lir prej 1...
– Leshoj Banes me Qira –
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne Lagjen Dardania.. Banesa osht e gatshme per banim Preferohen meshum familjaret.....
leshoj banes me qera
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa ka 3 dhoma ,e mobiluar,gjendet afer intereminexit.
qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoi benaes dhe shtepi me qera ne te gjitha lagjet e Prishtines
Lëshoj banesën me Qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj banesën me qira te Qafa gjendet ne katin e 2-dytë është e mbiluar.Informatat 044-691-594