Shpalljet për Banesa me Qera
Kerkoj Banes me Qira nga Data 01.02.2016
Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj Banes, Garsonier ose Dhomë ne Kuader te Shtepis me kushte normale Banimi Jemi Qift me nje Femij...
Leshohet banesa me qira te Qafa
Leshohet banesa me qira te Qafa
$350Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte nje sallon , 2 dhoma gjumi , kuzhine dhe ballkon . Komplet e mobiluar , kati i trete . Objekti...
Leshohet banesa me qira te Qafa
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine dhe banjo , kati i pare . Eshte komplet e mobiluar ,...
Jap me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 3 dhomeshe afer xhamis se llapit te mobiluar kushte ideale pwr banim.Tre...
Leshoje banesen me qira.
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira te Qafa 50 m2 e mobiluare kati i dyte.Info 045/578/804. Nuk e leshojme per 1 muaj.
Leshoje banesen me qira.
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira te Qafa 50 m2 e mobiluare kati i dyte.Info 044/257/916.
Jap me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhomeshe afer xhamis e llapit e mobiluar,me kushte ideale per banim, ngrohje qendrore...
Banes me Qera
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia gjendet në Mahallen e Muhaxherëve afër hotel Ambasador.Ka hyrje te veqant vetëm për femra .Ka...
Banes me Qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje Bashkebanuese Femra,Banesa gjendet te Sllovenia Sport .
ne qender leshoj garsonjer me qera
ne qender leshoj garsonjer me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne qender te Prishtines dhe ne perdhes te objektit, i cili gjindet perballe nderteses se re te Qeverise...
Jap me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhomeshe afer xhamis e llapit e mobiluar,me kushte ideale per banim, ngrohje qendrore...
Leshoje me qira banes 1 dhe 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 1 dhe 3 dhomeshe afer xhamis se llapit te mobiluar kushte ideale pwr banim.Tre...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe sallon e kuzhine te perbashket.Banesa eshte e mobiluar me nxemje qendrore...
Jap banes 65mk
$0000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Risi jap banesen per qira mu ne qender banesa esht kati i dyt e mobilume e gatshme menjeher perparsi...
Banesa per qira Lagjen Bill Clinton
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e re ka pamje shume te mire afer qendres ka 1 dhome gjumi dhe 1 ndejes ballkon the mobilje tv...
Leshoje banesen me qira.
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira,banesa gjindet te kafet e vogla – Prishtine.Ka 50 m2 eshte e mobiluar katin e...
Jepet banesa me qire Ulpiane
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet banesa me qire ne lagjen Ulpiane ne kompleksin Benidona ne katin e dyte , banesa ka nxemje nga...
banese me qira
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka...
Leshoje me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit,kushte ideale per banim,Ngrohje...
Ne leshoj me qera garsoniere
Ne leshoj me qera garsoniere
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne qender te Prishtines dhe ne perdhes te objektit, i cili gjindet perballe nderteses se re te Qeverise...