Shpalljet për Banesa me Qera
leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 3 dhomeshe, 150 meter katror,tre ballkon,te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ngrohje...
Leshoj gransoinere me qera rr,tring ismajli mbraba hotel seriusit prishtine
Leshoj gransoinere me qera rr,tring ismajli mbraba hotel seriusit prishtine
$170Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshohet gansionere me qera 32m² e mobiluar ne gjendje shum te mir per banim. nr.045 983 495 ose...
leshoje me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit,kushte ideale per banim,Ngrohje...
leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 3 dhomeshe, 150 meter katror,tre ballkon,te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ngrohje...
Banese me qera per studente
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera per studente femra,banesa gjendet ne lagjen Aktash perball biblotekes kombetare
2 dhomshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap Banesen me qira per studente ose punetore Femra, Banesa gjendet ne rrugen Agim Rmadani AKTASH perball...
leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 3 dhomeshe, 150 meter katror,tre ballkon,te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ngrohje...
leshoje me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhomeshe, te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ngrohje qendrore, mjete te...
Banese me qera
Banese me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banese me qera ne Ulpiane afer AAK-se
Jap banesen me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje bashkebanuese (f) studente.Banesa gjendet ne rrugen `Agim Ramadani“,perball bibliotekes...
Banes me qera
Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera te laxhja e spitalit(eulexi) dy dhomshe 65m2 kati par tersisht e mobiluar...
leshoje me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit,kushte ideale per banim,Ngrohje...
leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 3 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit,kushte ideale per banim,Ngrohje...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe kuzhine .Banesa eshte e mobiluar me nxemje qendrore funksionale gjate stines se...
Banese me QERA ne Dardani
Banese me QERA ne Dardani
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qera mire e mobiluar. Me siperfaqe pre 40m2 ka dhomen e dites dhe te fjetjes, kuzhine me...
Banese me QERA ne Dardani
Banese me QERA ne Dardani
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qera mire e mobiluar. Me siperfaqe pre 40m2 ka dhomen e dites dhe te fjetjes, kuzhine me...
Jap banes 65mk
$0000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Risi jap banesen mu ne qender per banim lagja Tophane e gatshme menje her e mobilume kati i dyt te e...
Banese me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 2 bashkebanues meshkuj. Banesa gjindet ne Ulpiane
leshoje me qira banes 1dhomeshe
$190Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJE ME QIRA banes 1 dhomeshe, te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim.ngrohje...
Banes me Qera
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia gjendet në Mahallen e Muhaxherëve afër hotel Ambasador.Ka hyrje te veqant vetëm për femra.