Shpalljet për Banesa me Qera
Banese me qira
$350Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 3 dhoma gjumi , 1 sallon , 1 kuzhine .Banesa eshte e mobiluar dhe ka 120 m2.Banesa gjindet afer...
Banes me Qera
$0000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje bashkebanuese studente ose puntore( femra),Banesa gjendet te Sllovenia Sport.
Banese me qera
Banese me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banese me qera ne Bregun e Diellit afer OSCE dhe Kolegjot Iliria. Banesa ka 84m2, sallonin me kuzhine, 2...
Banese me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 3 ose 4 bashkebanues (djem) Banesa gjindet ne Ulpiane
leshoje me qira banes
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhe 2 dhomeshe afer xhamis e llapit e mobiluar,me kushte ideale per banim 00377 44 115...
leshoje me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJE ME QIRA banes 1 dhomeshe, te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim.ngrohje...
Banese me qera
Banese me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banese me qera ne Bregun e Diellit afer OSCE dhe Kolegjot Iliria. Banesa ka 84m2, sallonin me kuzhine, 2...
leshoje me qira banes 1 dhe 2 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banesat 1 dhe 2 dhomeshe te mobiluara afer xhamis se llapit me kushte ideale per banim.
Banes me qira ne Ulpiana
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qira ne lagjen Ulpiana. Ne banes ka nxemje qendrore. Info : 044 262 943 — 044 173 562
Banes me qira ne Ulpiana
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qira ne lagjen Ulpiana. Ne banes ka nxemje qendrore. Info : 044 262 943 — 044 173 562
Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës
Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj me qira banesën 80m2 në qendër të Prishtinës në lagjen Dardania përball shkollës fillore...
Banes me Qera 56m2, 2 dhoma (sallon dhe dhome e fjetjes), banjo, kuzhine, tarrace
Banes me Qera 56m2, 2 dhoma (sallon dhe dhome e fjetjes), banjo, kuzhine, tarrace
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banes me Qera ne Dardani SU 4/6 LLF4 Banesa eshte e renovuar dhe me interier te ri. Cimimi sipas marreveshjes
leshoj me qira banesen ne ulpiane
leshoj me qira banesen ne ulpiane
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën një dhomshe në Ulpian YU program prapa AAK-së, kati i dytë e mobiluar...
Jap banes me qera ne ulpian mbrapa hotel baci
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Telefoni: 044398084 Jap banes me qera mbrapa hotel baci, banesa eshte e mobiluar, ul rrym 24 or, nxemje...
Jap banes me qera ne ulpian mbrapa hotel baci
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Telefoni: 044398084 Jap banes me qera mbrapa hotel baci, banesa eshte e mobiluar, ul rrym 24 or, nxemje...
Leshoj banes Garisonjer ne Ulpian nene Konvikte
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes Garisonjer ne Ulpian e mobiluar me tre shtret e gatshme per banim posedon nje kuzhin te...
Banese me qeta
Banese me qeta
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera banesen ne Bregun e Diellit afer OSCE. Banesa ka 84m2, 2 dhoma gjumi, sallonin me...
Jap Banes me Qera Mbrapa hotel Baci ne Ulpian
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banes me qera mbrapa hotel baci, banesa eshte e mobiluar, ul rrym 24 or, nxemje qendrore. Per me shum...
Jap Banes me Qera Mbrapa hotel Baci ne Ulpian
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banes me qera mbrapa hotel baci, banesa eshte e mobiluar, ul rrym 24 or, nxemje qendrore. Per me shum...
jap per qira 65mk
$0000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Risi jap banes per qira ne qender e mobilume kati i dyt ndertim i ri dy dhomshe oferta esht vetem per qifte...