Shpalljet për Banesa me Qera
Leshoj me qira banesen per zyre ne qender te qytetit
Leshoj me qira banesen per zyre ne qender te qytetit
$500Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira per zyre.Banesa gjendet ne qender te qytetit te Prishtines tek restauranti Pishat...
Leshoj banese me qera
$160Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qera.Banesa gjindet ne lagjen Arberia, mrapa Ministrise se Shendetesise.Banesa posedon nje...
Apartament me qera për zyra në Durrës plazh
Apartament me qera për zyra në Durrës plazh
$350Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet apartament me qera për zyra në Durrës plazh. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një...
Leshoj banese me qera
$160Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qera, banesa gjindet ne lagjen Arberia. Banesa posedon nje dhome dite, nje dhome gjumi,...
Leshoj banesen me qera per 6 studente
$390Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore...
LESHOJ BANESEN ME QERA NE LAGJEN LAKRISHTE
LESHOJ BANESEN ME QERA NE LAGJEN LAKRISHTE
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne lagjen Lakrishte, eshte ne katin e 11. Banesa ka ashensor. Eshte banese 2 dhomeshe ka...
Banese me qira
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 3 dhoma gjumi , 1 sallon , 1 kuzhine .Banesa eshte e mobiluar dhe ka 120 m2.Banesa gjindet afer...
Leshoj banese njedhomshe me qira ne ulpian, kati II
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banese njedhomshme e cila gjindet ne Ulpian (prapa Aleances). Kati 2, teresisht e mobiluar.
Leshoj banesen me qera per studente
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne Ulpiane, mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, eshte ne katin 3, posedon nxemje...
BANESA TE SLLOVENIJA SPORT
BANESA TE SLLOVENIJA SPORT
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten...
BANESA TE AMBASADA ZVICËRANË
BANESA TE AMBASADA ZVICËRANË
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten...
BANESA PËR PUSHIME VERORE PRISHTINË
BANESA PËR PUSHIME VERORE PRISHTINË
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten...
Leshoj banese me qira ne Dardani
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese~50 m² me qira ne Dardani , ngjit me Bashksine e 3 Lokale, kati i dyte. Tel. 045 / 448029
Leshoj Banesen me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Banesen me qera ne lagjen Ulpiana, perballe konvikteve.
Banese 3 dhomeshe me qira
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe 1 sallon e kuzhine te perbashket.Banesa eshte e mobiluar me nxemje qendrore...
Banese 1+1 dhomeshe me qira
$190Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 2 dhomeshe posedon : 1 dhome gjumi ,1 sallon(kuzhine) ,koridor dhe banjo. Banesa eshte e mobilume ,...
Leshohet banesa me qera
Leshohet banesa me qera
$230Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qera ne mes shtepise se pleqve dhe teatrit Dodona. Banesa ka kete renditje: dhome dite,...
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa osht e mobiluar ne gjendje shum te mir per banim. ka dhom gjumi salon me kuzhin koridor banjo...
Leshoj banese me qera ne lagjen Dardania, Prishtine.
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ndodhet ne lagjen Dardania, te Xhamia e Arabeve. Eshte ne katin e dyte, ka 2 dhoma dhe kuzhine....
leshoje me qira banes 1 dhe 2 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banesat 1 dhe 2 dhomeshe te mobiluara afer xhamis se llapit.