Shpalljet për Banesa me Qera
Leshoj gransoinere me qera rr,tring ismajli mbraba hotel seriusit prishtine
Leshoj gransoinere me qera rr,tring ismajli mbraba hotel seriusit prishtine
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.gransionere me qera 32m² e mobiluar ne gjendje shum te mir per banim. Dhe lirohet nga data 10 korrik.nr...
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa osht e mobiluar be gjendje shum te mir per b anim.banesa ka ni dhom gjumi sallon me kuzhin banjo ni...
Banese
Banese
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.044871649 Leshoj dhome me qera ne kuader te baneses . Oferta vlen nga 1 korriku per 2 persona (femna), edhe...
Leshoje banesen me qira
Leshoje banesen me qira
$0.00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qire te Qafa kati i dyte 50 m2 e mobiluare po pershtatet edhe per zyre Prishtina 1...
LESHOJ BANES GARISONJERE ME QIRA NE ULPIAN
$180Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ BANES GARISONJERE ME QIRA NE ULPIAN E MOBILUAR E GATESHME PER BANIM POSEDON TRE SHTRET NE KATIN E...
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lëshoj banesen me qera 52m² rr.ismail dumoshi.banesa osht e mobiluar , osht e mobiluar ne gjendje shum te...
leshoj garsonjer me qira
leshoj garsonjer me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj garsonjer me qira, 25 m2, ne qender te Pristines, (perball Qeverise – ish Rilindja) kati...
Leshoj banesen me qira ne Dardani
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen 1 e 1/2 dhomshe (~50 m²) me qira ne Dardani, ngjit me Bashksine Lokale , kati dyte....
Leshoj banese me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qera.Banesa ndodhet ne lagjen e spitalit prane EULEX-it
Banes me qera te qafa 80 m2 me dy dhoma gjumi
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet te qafa, banesa ka dhomen e dites,kuzhina ndamas,dy dhoma gjumi, banjo dhe nji Wc...
Lëshohet me qira, banesa 40m² te Hotel Grandi
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet me qira banesa 40m², kati i dyte e zbrazet te Hotel Grandi Rruga „ Garibaldi 3-1“ Per me...
Leshohet banesa me qera 52m , banesa gjendet afer shtepis se pleqve.rr ismajl dumoshi
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka nje dhome gjumi,kuzhine ,sallon, koridor ,banjo, eshte tersisht e mobiluar ne gjendje shume te...
banese kryesisht per qift
$210Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi banesen me qera per qift. Banesa ka 50 m2, gjendet prane postes se vogel-prishtine. Posedon salon,...
Kerkoj bashkebanuese
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi 2 studente,kerkojme nje cimere(bashkebanuese). Banesa gjendet ne Prishtine, ne Ulpiane tek fontana....
Jap garsoniere me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap garaoniere me qera ne lagjen Ulpiana (te fontana),Ka nje dhome me 3 shtreter ,kuzhinen dhe banjo.qmimi...
Lëshojmë me qira Banesën dy dhomshe te Sllovenija sport afër parkut te qytetit
Lëshojmë me qira Banesën dy dhomshe te Sllovenija sport afër parkut te qytetit
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën dy dhomshe te Sllovenija sport afër parkut te qytetit kati i parë e mobiluar...
Lëshojmë me qira Banesën një dhomshe në Ulpian YU program prapa AAK-së,
Lëshojmë me qira Banesën një dhomshe në Ulpian YU program prapa AAK-së,
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën një dhomshe në Ulpian YU program prapa AAK-së, kati i dytë e mobiluar...
Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës .
Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës .
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës kati i dytë një dhomë gjumi, një...
Banese me qera
Banese me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera banesen ne Bregun e Diellit afer Universitetit Iliria. Banesa ka 84m2, 2 dhoma...
BANESA për afatë të shkurtë apo të gjatë
BANESA për afatë të shkurtë apo të gjatë
$1Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten...