Shpalljet për Banesa me Qera

Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK

€250Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr mir dhe...

Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë

Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë

€280Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj me qira banesen 80m2 ne lagjen Dardania perball shkollës fillore”Dardania” ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi, posedon TV, rrjetin...

Banes me qira në qendër të Prishtinës

Banes me qira në qendër të Prishtinës

€250Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi, posedon TV, rrjetin kabllor...

Leshoje banesn me qira

Leshoje banesn me qira

€00Banesa me QeraPrishtinë

Leshoje banesen me qira te Qafa e mobilune kati i dyte. Info: 044/472/013 i njejti edhe ne Viber. Verejte: Nuk bashkepunojme me agjension.

Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës

Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës

€250Banesa me QeraPrishtinë

Lëshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e mobiluar dhe e renovuar ne teresi. Preferohet per çift familjar dhe...

Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte

Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte

€50Banesa me QeraPrishtinë

Dhome me qera per femra. ka vend per tre persona me hapesire te mjaftueshme. Adresa ne Lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 50 euro+ rryma (per person) e...

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs

€240Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs. Banesa gjendet ne katine e trete dhe ka dy dhoma, banjo dhe shume e pershtatshme per familjar ose studenta. Cmim te volitshem per muajin...

Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines

Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines

€250Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj me qera banesen ne lagjen Dardania ne Prishtinë perball shkolles fillore “Dardania”. Banesa sapo eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi, posedon Tv,...

Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines

Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines

€250Banesa me QeraPrishtinë

Lëshoj me qira banesen 45m2 në Ulpian në rrugën kryesore te AAK-ja. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërësi. Preferohet për familjar dhe ndërkombëtar. Kontakt.:...

Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.

Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.

€200Banesa me QeraF. Kosovë

Jepet banesa me qera ne Rrugen Dardania ne Fushe Kosove, kati I 2-te, perball Petrol Company, afer Interex-it. Ka salon me kuzhine dhe trapezari, 1 dhome gjumi, banjo,...

Banes/lokal me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK

€300Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj banesen/lokal me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr shum...

Leshoj banesem me qera per 6 studente

Leshoj banesem me qera per 6 studente

€420Banesa me QeraPrishtinë

Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2...

Ne ulpian leshoj me qira banesen njedhomeshe

Banesa me QeraPrishtinë

Ne ulpian – Prishtine, leshoj me qira banesen njedhomshe, (WC, sallon me kuzhine, dhome e ndejes). Banesa gjindet prapa AAK-se, kati II, Banesa eshte teresisht e...

leshoj banesen me qera per 6 studente

leshoj banesen me qera per 6 studente

€420Banesa me QeraPrishtinë

Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2...

Lëshohet banesa “Zyre”me qira

Lëshohet banesa “Zyre”me qira

€500Banesa me QeraPrishtinë

Lëshohet banesa për “Zyre”me qira në qender te semaforat kryesorë afer katedrales. Banesa është në katin e parë, ka 65m2 ,3 dhoma (zyre) pamje në dy anë,nxemje...

Leshoj banesen me qera

Leshoj banesen me qera

€200Banesa me QeraPrishtinë

Leshoj banesen me qira, banesa gjindet ne lagjen Bregu i Diellit afer ambullantes apo shkolles fillore Ismajl Qemajli, banesa posedon: dhom...

banes me qira ne Prishtinë lagjen Ulpian perball konivkteve kati 4 2+1 qmimi 190euro   044 200 413

banes me qira ne Prishtinë lagjen Ulpian perball konivkteve kati 4 2+1 qmimi 190euro 044 200 413

€190Banesa me QeraPrishtinë

banes me qira ne Prishtinë lagjen Ulpian perball konivkteve kati 4 2+1 qmimi 190euro 044 200 413

Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes

Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes

Banesa me QeraPejë

Motel-Restorant ” Melvin Palace” në Banjë të Pejës ofron dhoma me ambiente shumë të mira, 50 metra afër Banjës ( Ilixhës) ujit të nxehtë, me çmime të favorshme....

Banese me qeraa

Banesa me QeraPrishtinë

Lëshoj banesën me qera ne katin e trete te trofta te banka ekonomike.Banesa është një-dhomëshe .Çmimi ështe i arsyeshëm .Tel 045 519 637

Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Banesa me QeraPrishtinë

Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje banese me qira per nje nderkombetare ne QENDER te qytetit (afer pallatit te rinise, Pejton, mbas Sirius Hotel, Qafa, Tophane) Na...