Shpalljet për Banesa me Qera
Banesa per qira be sheshin bill Clinton
Banesa per qira be sheshin bill Clinton
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa per qira bill Clinton eshte e mobiluar ka lift24 banesa eshte e re ka 1dhome gjumi 1ndejes ka...
70
70
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet tek banesat e bardha, kati i 3, 70 metra katror,ka sallon , kuzhine, dhome gjumi, paradhome,...
70
70
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet tek banesat e bardha, kati i 3, 70 metra katror,ka sallon , kuzhine, dhome gjumi, paradhome,...
leshoj banes te mobiluar me qira
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes dy dhomshe e mobiluar komplet
2 dhoma
2 dhoma
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet perballe varrit te Ibrahim Rugoves ne Prishtine perkatesisht ne Breg te Diellit.Posedon te...
Banese me qera
Banese me qera
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet perballe varrit te Ibrahim Rugoves ne Prishtine perkatesisht ne Breg te Diellit.Posedon te...
leshoj gansionere me qera.rr.tring ismaili prishtine
leshoj gansionere me qera.rr.tring ismaili prishtine
$160Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Gansionere me qera mbrapa hotel seriusit prishtin e mobiluar komplet. Ka sallon me kuzhin koridor banjo....
Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes
Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes
$13Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mirë se vini në Motel-Restorant ” Melvin Palace” në Banjë të Pejës Kemi dhoma me ambiente...
Leshoje me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim, ngrohje...
banese me qera
banese me qera
$180Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit “ILIRIA“.Banesa eshte dy-dhomshe...
Banese 1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 kuzhine.Posedon nxemje funksionale gjate stines se dimrit dhe eshte e...
Banese 3 dhomeshe me qira
$230Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e...
banese me qera
banese me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit “ILIRIA“.Banesa eshte dy-dhomshe...
Leshoje banesen me qira
Leshoje banesen me qira
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira te qafa e mobiluar katin e dyte. +37744257916 ose 044/472/013 Nuk bashkepunojm me...
banese me qera
banese me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit “ILIRIA“.Banesa eshte dy-dhomshe...
leshoj banesen me qirra
leshoj banesen me qirra
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa eshte e mobiluar gjendet mbrapa teatrit Kombetar afer hotel Siriucit perparesi kan studentet femra...
Leshoje banesen me qira
Leshoje banesen me qira
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira perballe Ambassades Japane,Kroate,kursi gjerman Sprachlernzentrum Prishtina. Banesa...
Leshoje me qira bames 1 2 dhe 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomeshe te mobiluar me kushte ideale per banim.Ngrohje qendrore...
banes eshte e mobiluar komplet e ka nje dhom nje sallon kuzhin koridor banjo dhe taras mund te vini dhe ta shikoni
banes eshte e mobiluar komplet e ka nje dhom nje sallon kuzhin koridor banjo dhe taras mund te vini dhe ta shikoni
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet afer parkut te qytetit te kulla e muhaxherve.Per me shum munde te na kontaktoni ne numrin...
Banese me qira ne qender
Banese me qira ne qender
$400Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen tri-dhomeshe ne qender te Prishtines mbi restoran De-Rada..Banesa eshte ne katin e...