Shpalljet për Banesa me Qera

Banese me qira ne Arberi

Banese me qira ne Arberi

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen dydhomeshe ne Arberi perball me Five Star. Banesa ka dhome dite me...

Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK

€250Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma...

Kerkojme 2 bashkebanuese femra

Kerkojme 2 bashkebanuese femra

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 2 bashkebanuese femra. Banese gjindet ne Bregun e Diellit afer Kolegjit Iliria....

Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK

€250Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma...

leshoj me qira banesen ne bregun e diellit

leshoj me qira banesen ne bregun e diellit

€350Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshohet me qira banesane bregun e diellit 100m2 ne katin e 6 ndertesa ka lift banesa eshte...

Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK

€250Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma...

leshoj banes te mobiluar me qira

leshoj banes te mobiluar me qira

€180Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes 2dhomshe me qira banesen 50m2 kati i perdhes lagjja Tophane afer Qafes

Jipet banesa me qira

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne adresen: Rr. Eqrem Qabej, Lam. VI, Hyrja 4, Nr. 1 (perballe Fakultetit...

banesa me qira ka dy dhoma, banjo, korridor, shpajz dhe terrace me plato te madhe

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne aresen: Rr. Eqrem Qabej, Lamella 6, Hyrja 4, Nr. 1, perballe Fakultetit...

banese me qera

banese me qera

€200Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit “ILIRIA“.Banesa...

Jap me qira banes 1 dhomeshe

€180Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim,...

Banesa shume afer qendres

Banesa shume afer qendres

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera,banesa posedon : nje dhome dite me kuzhine,dhome...

Leshohet banesa me qira ne Bregune e diellit

Leshohet banesa me qira ne Bregune e diellit

€350Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira banesën tri dhomëshe në Bregu i diellit prapa Konvikteve të studentëve...

Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball

Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosov per ball

€180Banesa me QeraF. Kosovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jipet Banesa me Qira per ballé Fakultetit AAB ose Company Petroll ne F.Kosové. Banesa eshte...

Banes me qera vetem per familjar dhe studente

Banes me qera vetem per familjar dhe studente

€0000Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Banes me qera kati par te Laxhja Spitalit (euleksi)dy dhomshe 65m2 tersisht e...

Banese 3 dhomeshe me qira

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz ,...

Banese 1 dhomeshe me qira

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 kuzhine.E mobiluar dhe e gatshme per banimNe qmim perfshihen...

Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK

€250Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma...

Jap me qira banes 1 dhomeshe

€180Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit.

Jap banes 65mk

€0000Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Risi jap banesen ne qender te prishtines 65mk kati i dyt me balkon dhoma e gjumit si...