Shpalljet për Banesa me Qera

Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit

Jap banes me qera ne Ulpian mrapa hotel bacit

€200Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banes me qera . Banesa gjendet ne Ulpian mrapa hotel bait. Banesa eshte 38m2. Ka uj...

banes me qera

€50Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhoma me qera per femra banesa gjendet ne Mahallen e Muhaxherëve afër Hotel...

banes me qera

€50Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhomat me qera per femra me kushte te mira banimi.Shtepia gjindet ne Mahallen e...

Leshoje me qira banes 2 dhomeshe

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për...

Leshoj me qera banesen njedhomeshe ne Ulpiane

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira ne Ulpiane – prapa AAK-se (Prishtine) banesen njedhomeshe (38m2)....

Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem

Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera e cila gjendet mbrapa AAKs, gjendet ne katin e pare dhe eshte...

Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian

Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian

€250.00Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera banesen komode 45 m2 në lagjen Ulpiana te rruga kryeore te AAK-ja ne...

Leshoj banes me qera

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Banes me qera ne lagjen Dardania ,Perball postes , banesa eshte ne katin e pare ,ka...

Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës

Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës

€200Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës kati i dytë një dhomë gjumi,...

Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me qira

€00Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira te Ambassada e Kroacise,” Kafet e Vogla ” 50 m2 e...

Aprtment me qera

€200Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apartment me qera ne Prishtine ne lagjen Emshiri ose Kalabria e mobiluar afer UBT.

Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës

Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës

€250Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet Zyra me Qera ne Qender të Ulpijanës tek semaforat. Zyra është ne katin e parë dhe...

Lēshohet me Qera banesa në Fushëkosovë

€220Banesa me QeraF. Kosovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet banesa me Qera në Fushëkosove te shkolla...

Banes me qira kati i pare ne Dardani tek ora

Banes me qira kati i pare ne Dardani tek ora

€250Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banese 45 m2 ne Prishtine lagjia ‘Dardania’ afer marketit...

jap nje dhom me qera

jap nje dhom me qera

€150Banesa me QeraPejë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje dhom me qera e mobiluar dhe ka banjo me hyrje te veqant qmimi 150 euro me gjitha...

Leshoje me qira banes 1 2 dhe 3 dhomeshe

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale...

Leshoj me qera ne Prishtine – Ulpiane nje banese njedhomeshe

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera banesen njedhomeshe, teresisht e mobiluar. Banesa gjindet ne Prishtine...

Banesa per qira sheshin Bill Clinton

€200Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 2 dhome 1 ndejes 1 gjumi ka ballkon eshte e re ka mobilje 46 m” afer...

Leshoj banesen me qira

Leshoj banesen me qira

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira e pershtatshme per qift , banesa posedon 1 dhome te madhe te dites ,...

Banese 3+1 dhomeshe me qira

Banesa me QeraPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz ,...