Shpalljet për Banesa me Qera
jap nje dhom me qera
jap nje dhom me qera
$150Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje dhom me qera e mobiluar dhe ka banjo me hyrje te veqant qmimi 150 euro me gjitha shpenzimet gjindet...
Leshoje me qira banes 1 2 dhe 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për...
Leshoj me qera ne Prishtine – Ulpiane nje banese njedhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera banesen njedhomeshe, teresisht e mobiluar. Banesa gjindet ne Prishtine – Ulpiana...
Banesa per qira sheshin Bill Clinton
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 2 dhome 1 ndejes 1 gjumi ka ballkon eshte e re ka mobilje 46 m” afer qendres per me shume...
Leshoj banesen me qira
Leshoj banesen me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira e pershtatshme per qift , banesa posedon 1 dhome te madhe te dites , kuzhine te...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e...
Banes me qira 3 dhomeshe ne Emshir
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banese tre dhomeshe te pa mobiluar ne lagjen Emshir, afer UBT. Per informata kontakto 044...
Leshohet banesa me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet afer Eulex-it. Banesa ka sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit, banjon dhe ballkonet.
MARR BANES ME QIRA N PRISHTIN ULPIJAN  NGA PRONARI
MARR BANES ME QIRA N PRISHTIN ULPIJAN NGA PRONARI
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr banes me qira n Prishtin per afat te gjat kohor nga pronari 044 623 897
Leshoj me qera banesen afer statujes Bill Klinton
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar,posedon:sallon,kuzhin me trapezari,dhom gjumi depoziti i obliguar
Leshoj me qera banesen ne Lakrishte
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar ,posedon:sallon,kuzhin me trapezari,dy dhoma gjumi depoziti i obliguar
Leshoje me qira banes 1 2 dhe 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Leshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomeshe afer xhamis se llapit te mobiluar kushte ideale pwr banim.Tre...
Kerkojme Cimere (Bashkebanuese)
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme nje cimere (bashkebanuese). Jemi 3 vajza. Banesa gjendet tek fontana ne Ulpiane. Banesa eshte ne...
BAnes me qera
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 3 dhoma , kuzhine . Kati 9 , lifti punon me kartel . Per info tjera 049 235 462
Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88
Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qira, banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon koridor banjo dhe ballkon, banesa gjendet afer...
Leshoj banesen me qera afer statujes Bill Klinton
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar gjindet ne katin e 4,posedon:sallon,kuzhine me trapezari,dhom gjumi,banjo,terase...
Leshoj banesen me qera ne Lakrishte per familjar
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar,posedon: sallon,kuzhin,trapezari,dy dhoma gjumi,dy banjo,terase depoziti i obliguar
MARR ME QIRA BANES N PRISHTIN NGA PRONARI PER AFAT TE GJAT KOHOR PER ME SHUM INFO NE 044 623 897 VIBER APO TELEFON
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MARR ME QIRA BANES N PRISHTIN NGA PRONARI PER AFAT TE GJAT KOHOR PER ME SHUM INFO NE 044 623 897 VIBER APO...
Leshoj dy manesa me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dy banesa me qera: 1. Banesen ne Ulpian prapa AAK-se (38 m2) kati II, teresisht e mobiluar, dhe 2....
kerkoj bashkbanuse per banes ne prishtina dardani
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj bashkbanuse femen per banes e cila gjindet ne dardani 50 eruo per muaj 044 359 819