Shpalljet për Banesa në Shitje

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Banesa në ShitjeFerizaj

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira

Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira

€119,000Banesa në Shitje, Lokale në ShitjePrishtinë

Shitet lokali ne katin perdhese i cili ka hapesire prej 45 m2 neto (me flete poseduese) dhe 35 m2 podrum. Podrumi eshte i qasshem direkt nga lokali. Lokali eshte ne vend...

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shitet banesa ne Breg Diellit Mati1

Shitet banesa ne Breg Diellit Mati1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shitet banesa ne Breg Diellit Mati1

Shitet banesa ne Breg Diellit Mati1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shes 3 banesa ne Prishtine Mati1 106m2 77m2 74m2

Shes 3 banesa ne Prishtine Mati1 106m2 77m2 74m2

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shes banes Ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes 3 ( tri) banesa ne Breg Diellit Mati 1 Banest jan perfunduara te gatshme per banim. Kati i 2 – ka 106m2 3 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 banjo ballkon. Kati i 2...

Shes Banes ne Breg Diellit Mati 1

Shes Banes ne Breg Diellit Mati 1

€750Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...

Shes banesen/lokalin ne Ulpian, mbrapa AAK

Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banesen ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr mir dhe mund te...

Shitet banesa ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK

Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banesen/lokalin ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr shum mir dhe...

shitet banesa 80 m2 ne bregun e diellit banesat e kuqe

Banesa në ShitjePrishtinë

Shitet banesa nga pronari bregu i diellit banesat e kuqe perball furres Qerimi1 kat i pare banesa posedon 1 sallon 1 kuzhin 3 dhoma gjumi 1 banjo 1 ballkon

Shitet banesa  3 dhomshe

Shitet banesa 3 dhomshe

Banesa në ShitjeF. Kosovë

Shes banesen 3 dhomshe kati i 4 Me siperfaqe 60.05m2 Nr kontaktues : +383 45 520 311

Shes banesen 60m katror 2 dhoma

Shes banesen 60m katror 2 dhoma

€60000Banesa në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA 60m2 = Ko m p l e k s i > KAWA< hyrja C- kati –I rë-nr. 4= -Rruga...

Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

€52000Banesa në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte perball permendoreve (varrit te Ibrahim Rugoves) kati i 3 , ka renditje sallon...

Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

€52000Banesa në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte perball permendoreve (varrit te Ibrahim Rugoves) kati i 3 , ka renditje sallon...

Urgjent shitet banesa ne Ulpiane!

€55000Banesa në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen ne lagjen Ulpiane (te Fontana) me hapesire prej 45m2. Cmimi sipas...

Urgjent shitet banesa

Urgjent shitet banesa

€52000Banesa në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet perball permendoreve ( varrit te Ibrahim Rugoves) blloku ka pamje te...

Banese ne shitje me çmim shume te volitshem -garazhda -vendeparkimi falas

Banese ne shitje me çmim shume te volitshem -garazhda -vendeparkimi falas

€52000Banesa në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet perball permendoreve ( varrit te Ibrahim Rugoves) blloku ka pamje te...