Shpalljet për Banesa në Shitje

Shitet banesa  60m2  2 dhoma

Shitet banesa 60m2 2 dhoma

€60000Banesa në ShitjePrishtinë

SHITET BANESA 60m2 = Ko m p l e k s i > KAWA< hyrja C- kati –I rë-nr. 4= -Rruga “Muharrem Fejza “- Çmimi sipas marrveshjes. Banesa eshte e banushme mundet te shikohet...

Stan u centru Nisa

€57000Banesa në ShitjePrishtinë

Stan u centru Nisa, drugi sprat, 68m2, dve spavace sobe, dnevna sa kuhinjom i spaizom, hodnik, kupatilo, dve terase i podrum. Ta grejanje, stara gradnja, uknjizen u katastar.

Shitet banesa  ne Mat 1

Shitet banesa ne Mat 1

€53276Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa e re, super e përshtatshme për banim, me ofertën më të mirë në treg. Për vetëm 312 Euro në muaj, mund të bëhet e juaja banesa me sipërfaqe 71.13 metër/katror në lgj...

Shitet banesa  ne Lagjen e Muhaxheve

Shitet banesa ne Lagjen e Muhaxheve

€67028Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa e re, super e përshtatshme për banim, me ofertën më të mirë në treg. Për vetëm 390 Euro në muaj, mund të bëhet e juaja banesa me sipërfaqe 83,89 metër/katror në...

Prodajem stan u Pristini naselje suncani breg stare bele zgrade!

Prodajem stan u Pristini naselje suncani breg stare bele zgrade!

€45000Banesa në ShitjePrishtinë

: Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama 48m2 pretvoren u stambenu...

Banesa ne Shitje te Banesat e Standardit Bregu i Diellit

Banesa ne Shitje te Banesat e Standardit Bregu i Diellit

€84000Banesa në ShitjePrishtinë

Shitet Banesa 76 m2 ne Prishtine, Banesat e Standardit, kompleksi Dafina, Bregu i Diellit Banesa i ka: – 2 Dhoma gjumi, – Sallon me kuzhine – Tryezari...

AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,

AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,

€59000Banesa në ShitjePejë

AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË , Shesim Banesen në Kompleksin Banesoro Afaristë Dugagjini ne Puhovc Pejë ....

Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine

Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine

Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa gjendet ne qender, afer hotelit Sirius, ne rrugen e cila lidhe Sheshin Nene Tereze me parkun e qytetit.

Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine

Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine

Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa gjendet ne qender, afer hotelit Sirius, ne rrugen e cila lidhe Sheshin Nene Tereze me parkun e qytetit.

Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2

Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2

Banesa në ShitjeF. Kosovë

Shitet banesa ne qender te Fushe Kosoves saktesisht te rrethi. Banesa eshte ndertim i ri me pamje nga rrethi dhe banesa eshte ne rruge kryesore. 55 metra katror me nje...

Shitet Banesa 120 metra katror

Banesa në ShitjeF. Kosovë

Shitet Banesa ne Euromed , Banesa ka 120 metra katror, 4 dhoma ,banjo.shpajz,ballkon ,ashensor ,ndertim i ri banesa ka ashensor si dhe esht e drejtuar nga juglindja me...

blej banes n Prishtin nga pronari

Banesa në ShitjePrishtinë

blej banes n Prishtin nga pronari banesa duhet te jet ne keto lagjeee ulpian , breg dillit , dardani 044 623 897

Shes banesen n Prishtina lagjen Breg dillit mbrapa postes se vogel banesa ka 32m2 kat 1 qmimi 38000€ 044 623 897

Shes banesen n Prishtina lagjen Breg dillit mbrapa postes se vogel banesa ka 32m2 kat 1 qmimi 38000€ 044 623 897

€38000Banesa në ShitjePrishtinë

Shes banesen n Prishtina lagjen Breg dillit mbrapa postes se vogel banesa ka 32m2 kat 1 qmimi 38000€ 044 623 897

blej banes n Prishtin nga pronari

Banesa në ShitjePrishtinë

Blej banes ne Prishtin lagjen Ulpiana, dardani ,bregdillit nga pronari 40-50m2 me pare kesh per me shum info 044 623 897

Shes banese 63m2, dy dhoma, kuzhine, banjo etj

Shes banese 63m2, dy dhoma, kuzhine, banjo etj

Banesa në ShitjePrishtinë

Banesa gjendet ne qender te Prishtines afer hotelit Sirius. Sheshi Nene Tereza gjendet ne 200 m largesi, nderkaq parku I qytetit eshte ne largesi prej 100m. Banesa eshte e...

Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem

Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem

Banesa në ShitjeMitrovicë

Banese-garsionere ne hyrje te Shengjinit para kompleksit Rafaello (ku priten autobusat per Kosove). Banesa eshte ne katin e 5-te qe garanton qetesi dhe ndertesa eshte me...

Shitet banesa  ne dragodan

Shitet banesa ne dragodan

€000Banesa në ShitjePrishtinë

Përshkrimi Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan vetem per 850€ per meter2 banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka...

Shitet Banesa

Shitet Banesa

€70000Banesa në ShitjeF. Kosovë

Shitet Banesa ne Spitalin e Euromedit ne Fush Kosov Banesa ka 120 Metra katror , 4 dhoma , 3 fjetjes nje sallon me kuzhin , shpajz ,ashensor si dhe ballkon , krejt banesa...

Banesa ne Ferizaj

Banesa në ShitjeFerizaj

Shes banesen ne Ferizaj,rr.Crnogorska 2/4 no.12. 40m katror. cmimi :marveshje. Tel. +381643335828 ose +381644627952. Draginja

Shitet banesa

Shitet banesa

€00Banesa në ShitjePrishtinë

Përshkrimi Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan vetem per 850€ per meter2 banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka...