Shpalljet për Banesa në Shitje
Shes banes ne Breg Diellit
$600Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES banes ne BREG DIELLIT Kompleksi Rrezja Kati I 2-107m2 me tre dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy banjo,...
shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne Breg Diellit perball banesave te bardha Kompleksi Rrezja Kati 6-75m2 dy dhoma gjumi, sallon...
Shes banesen 91m2 kati-II-Mati 1 -rruga B
$63000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e gatshme per banim,gjindet afer rruges B,posedon:sallon e kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,terase
shitet ne plazhi durres3+2+1 125m+25mgarazh 58000euro afer detit
shitet ne plazhi durres3+2+1 125m+25mgarazh 58000euro afer detit
$58000Banesa në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet ne plazhi durres 125m+25mgarazh 58000euro afer detit ka 3 dhoma 2 wc sallon guzhin 3 ballkone 25m...
OBJEKT I BANIMIT KOLEKTIV ME AFARIZEM B+P+6K
OBJEKT I BANIMIT KOLEKTIV ME AFARIZEM B+P+6K
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OBJEKT I BANIMIT KOLEKTIV ME AFARIZEM B+P+6K NE RRUGEN “SADIK STAVILECI” GJAKOVË Leje te...
shes banes ne Breg Diellit
$600Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati i 2-107 m2 ka kete renditje Tri dhoma gjumi Sallon me...
banesa ka 45 meter katror, 2 dhoma, shpajs dhe banjo
banesa ka 45 meter katror, 2 dhoma, shpajs dhe banjo
$54000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banes ne ulpiane afer reethit te spitalit te ina peteol, nsertesa d7 kati perdhes
Shes banesen 76m2 ne Prishtine te Parku i Qytetit
Shes banesen 76m2 ne Prishtine te Parku i Qytetit
$76.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne katin e trete 76 m2 ne Prishtine afer parkut te qytetit te Ambasada e Zvicres. Banesa ka dy...
Shitet shumë lirë banesa ne Prishtine
Shitet shumë lirë banesa ne Prishtine
$36000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa komplet me mobilje dhe teknikë në rrugën “Afrim Loxha” në Prishtinë në...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Perball bane save te bardha kompleksi Rrezja Kati I 2-107m2 ka kete renditje:...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Perball bane save te bardha kompleksi Rrezja Kati I 2-107m2 ka kete renditje:...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati I 2-107m2 ka kete renditje: Tri dhoma gjumi Sallon me kuzhin Dy...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati I 2-107m2 ka kete renditje: Tri dhoma gjumi Sallon me kuzhin Dy...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati I 2-107m2 ka kete renditje: Tri dhoma gjumi Sallon me kuzhin Dy...
SHES BANESEN 80 M2 NE QENDER TE PRISHTINES – SOLITERI TE UP
$160000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES BANESEN 2-DHOMESHE NE QENDER TE PRISHTINES. BANESA NDODHET NE NDERTESEN – SOLITERI TE REKTORATI I...
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati I 2-107m2 ka kete renditje: Tri dhoma gjumi Sallon me kuzhin Dy...
Filloj shitja e apartmaneve rezidenciale ne Tale , Lezhe
Filloj shitja e apartmaneve rezidenciale ne Tale , Lezhe
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompleks rezidencial turistik Villaggio Italia me vila banimi 3 kateshe ne fshatin Tale. Fshati turistik...
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Numri i dhomave: 3 Kuadraturë: 75 Përshkrim i sendit: Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Banesa ka 107m2...
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Numri i dhomave: 3 Kuadraturë: 75 Përshkrim i sendit: Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Banesa ka 107m2...
Shes banesen me enterier modern ne lagjen Bregu i diellit,te furra Qerimi 1
$120.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA E RENOVUAR NE BREGUN E DIELLIT ,PERBALL FURRA QERIMI 1. SALLONI ME TRPEZARI KUZHINA e ndare 2...