Shpalljet për Banesa në Shitje
Shitet banesa ne Tophane, Prishtinë
Shitet banesa ne Tophane, Prishtinë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ndodhet ne Tophane ne Prishtine,ka 1 dhome te gjumit, salloni me kuzhin, korridorin, ballkonin dhe...
Shes banesen 91m2 kati-II-Mati 1 -rruga B
$63000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e gatshme per banim,posedon:sallon e kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,depo,terase
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. Banesa eshte ne katin i 6-75m2 me dy dhoma...
Shes banes ne Breg Diellit
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. Banesa eshte ne katin i 6-75m2 me dy dhoma...
Banesa ne shitje nga pronari me super  qmim 550 euro m2 e gatshem ne Prishtin
Banesa ne shitje nga pronari me super qmim 550 euro m2 e gatshem ne Prishtin
$550Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banes ne Prishtin Mat 1, rruga Muharrem Fejza ne drejtim te matiqanit objekti i Princesesh banesa ka...
Shes banes ne Breg Diellit
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. Banesa eshte ne katin i 6-75m2 me dy dhoma...
Shes banes ne ulpian
$000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne ulpian perball universitetit biznesit ose ne mes kafiterive mocart dhe momento.hyrja d3 h3...
Shes banes ne Breg Diellit
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. kati i 2-107 m2 me tri dhoma gjumi, sallon me...
Shes banes ne Prishtin 550€ m2  e gatshme
Shes banes ne Prishtin 550€ m2 e gatshme
$550Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Prishtin mat1 ndertesa e princesesh rruges per matiqan banesa o e gatshme ka 87m2 kati4 ka...
Shes banes ne Breg Diellit
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. kati i 2-107 m2 me tri dhoma gjumi, sallon me...
shes banesen ne ulpian
$0000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen ne ulpiane perball universzitetit biznesit ose ne mes kafiterive mocart dhe momento,hyrje d3...
SHITET BANESA NE BREG TE DIELLIT
SHITET BANESA NE BREG TE DIELLIT
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne breg te diellit prapa poster perballe rruges se re(rr.enver maloku) Banesa gjendet ne...
Shitet banese me hipoteke + peshqesh gomone Zander BD270P
Shitet banese me hipoteke + peshqesh gomone Zander BD270P
$25000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banese 1+1+ballkon me tend djelli, 77 metra katror, me hipoteke + peshqesh gomone Zander BD270P....
Banes ne shtije ne Prishtin Ektra qmim 550€ m2 ,  nga Pronari shiko videon e baneses
Banes ne shtije ne Prishtin Ektra qmim 550€ m2 , nga Pronari shiko videon e baneses
$550Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET NGA VET PRONARI BANESA NE PRISHTIN LAGJEN MAT 1 AFER SHKOLLES PAVARSIA BANESA KA 87 M2 KATI 4 , KA...
Shes banes ne Breg Diellit
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. kati i 2-107 m2 me tri dhoma gjumi, sallon me...
shite banesa
$00Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.risi risi shitet banesa me qmim shum te volitshume Banesa gjendet ne dragodan ne lagjen Arberia Rr. Eduard...
Shes banes ne Breg Diellit
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. kati i 2-110 m2 me tri dhoma gjumi, sallon me...
Shes banesen 91m2 kati-II-Mati 1 -rruga B
$63000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa posedon:sallon e kuzhin,dy dhoma gjumi,depo ,terase Banesa eshte e gatshme per banim
Shes banes ne Breg Diellit
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. kati i 2-110 m2 me tri dhoma gjumi, sallon me...
90 m2 2 dhoma +salloni,renovuar kompl. bregu i diellit te furra Qerimit 1
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.renovuar