Shpalljet për Banesa në Shitje
Shitet urgjent Banesa me çmim shume te volitshem
$52000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blloku-lamella gjendet perball permendoreve ( varrit te Ibrahim Rugoves) ka pamje fantastike , renditje...
Shitet banesa ne Ulpiane
Shitet banesa ne Ulpiane
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Ulpiane perballe Shkoles fillore “Hasan Prishtina”. Banesa ka 71m2,eshte ne...
SHES BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES APO NDROJ
$41000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen n Prishtin Slloveni sportit 53 m2 kati 6 / lift nuk ka banesa ka 1 dhom 1 sallon boj ndrim me...
Shitet banesa ne Ulpiane
Shitet banesa ne Ulpiane
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Ulpiane afer shkolles fillore \”Hasan Prishtina\” Banesa ka 71m2 eshte ne...
Shes banese 86.34m2, Matiqan -Rruga C
Shes banese 86.34m2, Matiqan -Rruga C
$71.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.permbajtja: 1.qendrimi ditore + kuzhina 2.dhoma fjetjes per prinder 3.dhoma e fjetjes per fmije 4.banjo...
Shitet banesa  60m2  2 dhoma
Shitet banesa 60m2 2 dhoma
$60000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA 60m2 = Ko m p l e k s i > KAWA< hyrja C- kati –I rë-nr. 4= -Rruga “Muharrem Fejza...
Stan u centru Nisa
$57000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Stan u centru Nisa, drugi sprat, 68m2, dve spavace sobe, dnevna sa kuhinjom i spaizom, hodnik, kupatilo,...
Shitet banesa  ne Mat 1
Shitet banesa ne Mat 1
$53276Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa e re, super e përshtatshme për banim, me ofertën më të mirë në treg. Për vetëm 312 Euro në...
Shitet banesa  ne Lagjen e Muhaxheve
Shitet banesa ne Lagjen e Muhaxheve
$67028Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa e re, super e përshtatshme për banim, me ofertën më të mirë në treg. Për vetëm 390 Euro në...
Prodajem stan u Pristini naselje suncani breg stare bele zgrade!
Prodajem stan u Pristini naselje suncani breg stare bele zgrade!
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.: Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je...
Banesa ne Shitje te Banesat e Standardit Bregu i Diellit
Banesa ne Shitje te Banesat e Standardit Bregu i Diellit
$84000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 76 m2 ne Prishtine, Banesat e Standardit, kompleksi Dafina, Bregu i Diellit Banesa i ka:...
AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,
AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,
$59000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,...
Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine
Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne qender, afer hotelit Sirius, ne rrugen e cila lidhe Sheshin Nene Tereze me parkun e qytetit.
Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine
Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne qender, afer hotelit Sirius, ne rrugen e cila lidhe Sheshin Nene Tereze me parkun e qytetit.
Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2
Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne qender te Fushe Kosoves saktesisht te rrethi. Banesa eshte ndertim i ri me pamje nga...
Shitet Banesa 120 metra katror
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa ne Euromed , Banesa ka 120 metra katror, 4 dhoma ,banjo.shpajz,ballkon ,ashensor ,ndertim i...
blej banes n Prishtin nga pronari
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej banes n Prishtin nga pronari banesa duhet te jet ne keto lagjeee ulpian , breg dillit , dardani 044...
Shes banesen n Prishtina lagjen Breg dillit mbrapa postes se vogel banesa ka 32m2 kat 1 qmimi 38000€ 044 623 897
Shes banesen n Prishtina lagjen Breg dillit mbrapa postes se vogel banesa ka 32m2 kat 1 qmimi 38000€ 044 623 897
$38000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen n Prishtina lagjen Breg dillit mbrapa postes se vogel banesa ka 32m2 kat 1 qmimi 38000€ 044...
blej banes n Prishtin nga pronari
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej banes ne Prishtin lagjen Ulpiana, dardani ,bregdillit nga pronari 40-50m2 me pare kesh per me shum...
Shes banese 63m2, dy dhoma, kuzhine, banjo etj
Shes banese 63m2, dy dhoma, kuzhine, banjo etj
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne qender te Prishtines afer hotelit Sirius. Sheshi Nene Tereza gjendet ne 200 m largesi,...