Shpalljet për Banesa në Shitje
shes banesen ne lagjen Ulpiana
$11Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa në Prishtinë, lagjja “Ulpiana” D9, afër Fontanës, kati i tretë. Banesat...
Shes garsonjeren
$17000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes garsonjeren ne Ulpiane-Prishtine, 28m2, kati perdhes e ulet, qmimi:17.000€ Mundesi shfrytezimi i...
Shes banes76 m2 , ne lagjen Dardani Prishtine kati 3
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes 76 m2, ne lagjen Dardani kati 3,banesa ka 1 sallon,2 dhoma gjumi,1 kuzhine,1 banjo,1wc,1...
Shes banesë
$17000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes garsonjeren ne Ulpiane, 1dhome, kuzhine, korridor dhe banjo Kati perdhese e ulet, mundesi shfrytezimi...
shitet banesa 1 dhomeshe
$23.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.urgent shes garsonjeren ne bulevardin b.klinton perball KEK,dardani prishtine .
banesa ne shitje
$57.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet banesa 55m2 ne breg te diellit afer ambullances kati i pare te banesat e kuqe,banesa ka sallon,dhom...
BANESA NE SHITJE – 120m2 – 200M afer Hotel Kristalit
$85000.00Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ne shitje ne qender te Gjilanit,200m larg prej Hotel Kristalit.Tri dhoma te fjetjes,Sallon i madh me...
SHES BANESEN – 120m2 – Ne qender te Gjilanit
$85000.00Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ne shitje ne qender te Gjilanit,200m larg prej Hotel Kristalit.Tri dhoma te fjetjes,Sallon i madh me...
BANESA NË SHITJE-120m2- GJILAN qender
$85000.00Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesë në shitje në qendër të Gjilanit,200m larg prej Hotel Kristalit.Tri dhoma të fjetjes,Sallon i...
shitet banesa ne prishtine ne lagjen Ulpiana/YU programi
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa eshte 65 m2, ne katin e peste, me nxemje qendrore.
Shes banesë
$55000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Qender te Prishtines, ka 2dhoma gjumi, salloni me kuzhinen, ballkoni, banjo dhe korridori...
Shes banesë
$17000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes garsonieren ne Ulpiane, 28m2, kati perdhes, qmimi:17.000€ Shitet pa ndermjetesim
shes ose leshoj me qira
$58000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes ose leshoj me qira banesen e mobiluar ne lagjen kalabria te banesat e portokallta, banesa gjindet ne...
Shes banesen 135m2 ne lagjen Dardania Banesat e gjelberta
$125000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka kuzhinen me trepezari, sallonin me nje dhome shtese dhe wc, 4 dhoma te fjetjes me banjo dhe...
Shes banesë
$17000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Ulpiane -Prishtine, ndertim i vjeter, ka 28m2, qmimi:17.000€, kati perdhes, e...
Shes banesë
Shes banesë
$55000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Prishtine, ne Qender, ka 2dhoma gjumi,s alloni me kzuhine, banjo dhe korridori, ballkonin...
Shes banes76 m2 , ne lagjen Dardani Prishtine kati 3
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes 76 m2, 1 sallon ,2 dhoma gjumi,1 kuzhine,1 banjo,1 wc,1 ballkon, 1bodrum, banesat jan ndertime...
Shes banesë
$55000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine pa ndermjetesim, ka 71me, qmimi:55.000€ Pronari shqiptar, dokumentet ne rregull
Shes Banes ne Fushe Kosove
$35000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fushe Kosove shes banesen 59m2 (netto) ndertim i vjeter, ka 2 dhoma, kuzhin, banjo, ballkon eshte ne kate...
Shes Banesen ne Prizren
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesen në Prizren Qender afer Gjykates, kati 2 , banesa posedon 3 dhoma dhe nje kuzhine 82 m2. info...