Shpalljet për Banesa në Shitje
Shes banes76 m2 , ne lagjen Dardani Prishtine kati 3
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne lagjen Dardani, 76 m2, 1 sallon, 2 dhoma gjumi,1 kuzhine,1 banjo,1 wc,1 ballkon,1 bodrum ,te...
Shes banesë
$55000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine-Qender, ka 70m2, pra 2dhoma gjumi,salloni kuzhina dhe ballkoni Pronari shiptar,...
BANESA NE “BREG TE DIELLIT”
$50.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa në “Breg të Diellit” te shk. fillore “Ismail Qemajli” sip. 45m² kati i I e renovuar dhe e...
podujev banes ne shitje
$35000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.podujev ne qender te qytetit rruga zahir pajaziti nr 5 banes 2+1 ne shitje. afer komunes per ball me park...
SHES BANESËN NË “BREGUN E DIELLIT”
$50.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ne “Breg te Diellit” te shk. fillore “Ismail Qemajli” sip. 45 m2 kati i I e renovuar dhe e...
Shes banesë
$55000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine, ka 70m2, qmimi 55.000€, ka 2dhoma gjumi, salloni, kuzhina, ballkonin Pronari...
Shitet banesa
Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa ne qender te Banjes se Pejes, pran Hotelit Onix.Banesa ka siperfaqe prej 73m2. Ka ari Bahqe...
Shes banesë
$55000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Prishtine, posedon 70m2, ka 2dhoma gjumi, salloni kuzhina, ballkoni, poashtu ka edhe liftin...
shitet banesa ne Prishtine-Toukbashqe
$00000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Prishtine-Toukbashqe,sip 68,83m2+3,47m2 ballkone,ndertim i vjeter,dokumentat ne...
BANESA NE SHITJE NE DARDANI-KURRIZI
BANESA NE SHITJE NE DARDANI-KURRIZI
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA NE SHITJE NE LAGJEN DARDANIA-KURIZI BANESAT E GJELBERTA, HYRJA V, KATI 4, BANESA I KA 63 METRA...
Shes banesë
$65000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Prishtine-Ulpiane, posedon 55m2, qmimi:65.000€. Shitet pa ndërmjetësim, pronari...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine-Ulpiane, 55m2, qmimi real Shitet pa ndermjetesim
Shes ose ndroj banesen
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banese (Mbinderitim) ne Bregun e Diellit. 68 m 2. e mobiluar . Shes ose bej ndrim me toke ne Prishtine
Shes Banese 3 dhomeshe, banjo dhe 2 ballkona
$70.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne Kalabri te Kullat Arabe, perbehet nga 2 dhoma te fjetjes dhe salloni me kuzhine, banjo dhe...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine-Ulpiane, 60m2, qmimi real ka edhe podrumin Shitet pa ndermjetesim
BANESA NE ULPIANE
$45.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ne “Ulpiane” te Gjykata per Kundervajtje sip. 40 m2 kati i I. Çmimi 45.000€ e...
BANESA NE “BREG TE DIELLIT”
$50.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ne “Breg te Diellit” te shk. fillore “Ismail Qemajli” sip. 45 m2 kati i I e...
podujev banes ne shitje
$35000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.podujev ne qender te qytetit banes 2+1 ne shitje rruga zahir pajaziti nr 5 afer komunes per ball me park te...
SHES BANES NE ULPIJAN
$65000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES BANES nga pronari NE ULPIJAN 3 BLLOQE MBAS HOTEL BACIT` ,BANESA KA 43.5M2,ESHTE KATI I PARE,BANESA KA...
Shes banesë
$74500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Prishtine-Ulpiane prapa Aleances, posedon 64m2, kati 1 jo perdhes, qmimi:74.500€,...