Shpalljet për Banesa në Shitje
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Prishtine-Ulpiane prapa Aleances, posedon 65m2, ka podrumin, kati i pare jo perdhesa...
Shes banes76 m2 , ne lagjen Dardani Prishtine kati 3
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes 76 m2, 3 dhoma, 1 kuzhine, 1 banjo, 1 wc, 1 ballkon 1bodrum ,kati i 3 e renovuar dhe mobiluar...
SHES BANESEN NE LAGJEN E SPITALI
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES BANESEN NE LAGJEN MATI 1 , 5 MIN PREJ RRETHIT TE ULPIANES , BANESA KA GJITHSEJT 62 METRA KATROR , KATI...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine-Ulpiane, afer Aleances, posedon 60m2, kati 1,ka podrumin, 2ballkona...
Banesa ne shitje ne Gjilan afer Qendres
Banesa ne shitje ne Gjilan afer Qendres
$54000Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 60m katror, posedon 2 Dhoma . 1 Kuzhine, 1 Banjo, 1 Dhoma e përfaqësuesve dhe Ballkon . Banesa...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine pa ndermjetesim, e rinovuar dokumentet ne rregull
Shitet banesa ne Breg te Diellit ,perballe Ambulances prej 36 m2
$35000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Breg te Diellit ,perdhese e nalte prej 36 m2 mundet te destinohet per...
BANESA NE BREG TE DIELLIT
$50.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa në “Breg të Diellit” te shk. fillore “Ismail Qemajli” sip. 45m² kati i I e renovuar dhe e...
BANESA NE ULPIANE
$45.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa në “Ulpianë” te Gjykata për Kundërvajtje sip. 40m² kati i I Çmimi 45.000€ e parenovuar.
Shes banesen 34m2 kati-II-në Bregun e diellit-te ambullanta
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa është e renovuar shum mirë
Shes banes ne lagjen Dardani Prishtine
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes me siperfaqe 76 m2,te mobiluar dhe renovuar komplet,, 3 dhoma,1 kuzhine,1 banjo,1wc,1 ballkon ,1...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine pa ndermjetesim Kemi edhe ndertime te reja edhe te vjetra Lokacione te ndryshme,...
banes ne shitje
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa Garsoniere ne Qender mbrapa Kuvendit te Kosoves perball komunes te bibloteka Hivzi Sylejmani...
SHES BANES NE ULPIJAN
$65000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES BANES nga pronari NE ULPIJAN 3 BLLOQE MBAS HOTEL BACIT` ,BANESA KA 43.5M2,ESHTE KATI I PARE,BANESA KA...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine, 68m2, qmimi:600€/m2 Banesa shitet pa ndermjetesim
Shes garsonjeren ne Prishtine
$22000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesën në Prishtinë, gjysëmbodrum me sipërfaqe prej 15m2, që gjendet te Aleanca – ngjitur me...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine pa ndermjetesim, e rinovuar Dokumentet ne rregull
podujev banes 2+1 ne shitje
$35000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.podujev benes 2+1 ne shitje banesa ka dy dhoma gjumi nje pritje te perbashket me kuzhin banjo koridor...
shes banesen ne PRISHTINE
shes banesen ne PRISHTINE
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesën 57.5 m2 (Bruto), komplet të mobiluar ndërtim i ri në lagjen MAT-1, 500 metra nga ambulanta...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine pa ndermjetesim, e rinovuar Dokumentacioni ne rregull