Shpalljet për Banesa në Shitje
podujev banes 2+1 ne shitje
$35Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.podujev ne qender te qytetit banes 2+1 ne shitje banesa ka dy dhoma gjumi nje pritje me kuzhin te...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine pa ndermjetesim, e rinovuar Dokumentet ne rregull
SHITET BANESA 65m2 1 DHOME E FJETJES +SALLON E KUZHINE +BANJO
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA GJENDET TE GARAZHA AUTOBUSEVE GJAKOVE ,NDERTIMË I RI. KATI IV
SHITET BANESA 86.5 m2 2 DHOMA FJETJE +SALLON E KUZHINE +2 BANJO
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA GJENDET AFER STACIONIT POLICOR NE GJAKOVE . POSEDON ASHENSOR SI DHE KA NXEMJE QENDRORE TE QYTETIT....
Banesa e re ne Ferizaj 116m afer Ambolantes se re dhe afer Kishes Katolike
$56000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banes e re 3 Dhoma + Salloni,Banjo me kushte moderne,Nxemje qendrore , Ashensor ,2 Ballkona ,Paisjet e...
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine pa ndermjetesim, e rinovuar Dokumentacioni ne rregull
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesë pa ndërmjetësim ne Prishtinë Dokuementacioni në rregull
Shes Banesë 55 m2, dy dhoma
Shes Banesë 55 m2, dy dhoma
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet perball shtepise se shendetit, afer postes kryesore. Banesa eshte ne katin e IV dhe eshte e...
Shes Banesen
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. Banesa eshte ne ndertim e siper.
Shes banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesë pa ndërmjetësim në Prishtinë Banesa eshte e rinovuar si he dokumentacioni ne rregull
Shes banese njedhomeshe
$21.500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjentisht banes njedhomeshe te Fontana,kati i 13-te.Banesa ka 30 m2(2dhoma) dhe terase 27 m2,e...
Shitet banesa ne Brege te diellit z.lindje L-4 perdhese e larte prej 36m2
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Brege te Diellit Zona Lindje L-4 ,Perdhese e nalte e banueshme por mundet te destinohet...
Shes banes
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Prishtine, pa ndermjetesim, e rinovuar Dokumentet ne rregull
Shes banesen 120 m2
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 120 metra katror , 4 dhoma shpajz sallon ballkon, ne Spitalin e Euromedit
shitet banese ne Fushe Kosove (Bresje) ndertim i vjeter me cmim te volitshem
$30740Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banese 2-dhomeshe ne Fushe Kosove. Banesa ka 58 m2. Banesa ka nje sallon, nje dhome gjumi, kuzhine,...
shes banesen ne upiane 950 euro m2
$76000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen ne lagjen ulpiana te fontana ne soliter. banesa eshte 80 m2 ka 3 dhoma 1 banjo kuzhinen e...
Shes banes
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese pa ndermjetesim ne Prishtine, e rinovuar Dokumentet ne rregull
Shes banes
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne Prishtine pa ndermjetesim, e rinovuar, dokumentacioni ne rregull
Shes banes
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes pa ndermjetesim ne Prishtine, e rinovuar Dokumentet ne rregull
Shiten Banesat në Fush Kosovë
$500Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa për Shitje të Kompletuara Fushë Kosovë Bresje. Banes përdhes – 95m2 +4m2 podrum qmimi550...