Shpalljet për Banesa në Shitje
Shes banesë
$92000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesën në Ulpianë, kati i 1, shitet e mobiluar banesa e rinovuar Dokumentet ne rregull
Blej banesë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej banesë urgjent nga pronari në Prishtinë
Shes banesen 36m2 (40)kati-I- Në lagjen Univerziteti
$42000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.044 233 035
Shes banesë
$80000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesë pa ndërmjetësim e rinovuar, kati 2, Dardani, Banesa e ka edhe podrumin
shes banesen
$36000Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa ka 88 metra katror eshte ndertim i ri ( e pa banuar) , ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, terase dhe...
shitet banesa 120 metra katror ne ndertesen e Spitalit te Euromedit
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 120 metra katror ne Spitalin e Euromedit gjegjesisht magjistralen Prishtin -Fush Kosov. Banesa...
Shes banesen 39(43)m2 kati-I-në Bregun e diellit-afër postes
$43.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.044 233 035
Shes banesë në Vushtrri
Shes banesë në Vushtrri
$49950Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet përball shkollës policore në Vushtrri, hyrja e parë kati i parë. Banesa ka : 1 sallon,...
FILLUAN SHITJET
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NDERTIM I RI DHE TEPER CILESOR BUZE ADRIATIKUT ME NJE PAMJE TE MBREKULLUESHME NGA DETI
Banes nji dhomshe ne qender te Ulqinit (Mali i zi)
Banes nji dhomshe ne qender te Ulqinit (Mali i zi)
$52.000Banesa në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes nji dhomshe,ne katin e par,gjindet ne qender te Ulqinit,banesa isht e renovuar,2 klima,dera e...
Filluan Shitjet e APARTAMENTEVE
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NDERTIM I RI DHE TEPER CILESOR TEK SHKEMBI I kAVAJES, DURRES, BUZE DETIT DHE ME NJE PAMJE TE MBREKULLUESHME.
banesa shtepi lokale troje
$00Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shesim>banesa,lokale,troje,shtepi,te gjitha keto gjenden ne keto pjes te kosoves,prishtin,fush...
Banes per shitje
Banes per shitje
$57000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesë 2 dhomshe në lagjen Ulpiana, me siperfaqe 51.16m2, kati i IV-të. Banesa ka këtë renditje:...
shes banesen ne prishtin
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen 95m2 i ka 3 dhoma 2 terasa,1 wc,1 sallon,1,kuzhin dhe ka garazh dhe podrum eshte banes luksoze...
Shitet banesa 37m2 kati-II-në Ulpianë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa është e renovuar mirë
Shes banesen 85m2 kati-IV-në Bregun e diellit-afër qerdhes së arabve
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa posedon sallon,kuzhinë,tre dhoma gjumi,një terasë,një banjë,një wc
SHES BANESEN TE QAFA
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesën në qendër të Prishtinës ndërtim i vjetër me siperfaqe prej 85m2 në lagjen QAFA kati i...
SHES BANESEN NE EUROMED
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 4 dhomeshe ne EUROMED 120 metra katror kati 6 ashensor , ballkon , banes moderne ndertim i i ri
shes banes ne fsh.k
$00Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjent banesen ne fush kosov ndertim iri pagesa sipas marveshjes te interesuarit mund te lajmrohen ne...
shes banese ne Vlore
$32000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Okazion Apartament ne Vlore 1+1…5 min nga uji i ftohte…100m nga deti dhe me pamje nga deti;71.6...