Shpalljet për Banesa në Shitje
shes banesen garsonjere lagjen dardanija bulev.bill klinton prishtine
$00000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banes 1 dhomeshe, kuzhin,koridor,banjo
Shes banes 77m2 perball Hotel Fitonit
Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banes me qmim te volitshum ne qender te qytetit ne Ferizaj banesa eshte ende duke u ndertuar kati i par mbi...
shes banesen ne mati 1
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes tri banesa ne lagje te spitalit urgjent njera ka 60m2 ,94m2,87m2 pagesa sipas marveshjes edhe 2 muj...
Shes banesen 2dhomeshe
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes 2dhomeshe ne gjendje te rregullt per tu banuar . Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana afer fontanes...
SHITET BANESA
$65000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA TE SHTATORJA BILL KLINTON KATI 7- Sipërfaqe faktike 63 m2 (dokument. 56m2) 65000€. LIFTI...
Shesim Apartamente
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Projekti TITANIK,tek shkembi i Kavajes Durres. Ofrojme ambiente te ndryshme banimi me nje pamje te...
shitet banesa ne prishtin,banesa gjendet ne dragodan me 70metra katrore
shitet banesa ne prishtin,banesa gjendet ne dragodan me 70metra katrore
$65.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dragodan PRISHTIN, KOSOVE CMIMI:65,000 Euro Risi risi shitet banesa ose leshoj me qira me qmim shum te...
Shes banese 86 m2
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 86 m2 ne Breg te Diellit 2 ( Banesat e Bardha) kati i II-të. Perbehet nga salloni, kuzhina, 2...
Banesa në shitje në qender të Prishtinës !
$100.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë në qendër të qytetit, përkatësisht afër Hotelit Grand. Shtëpia është e parenovuar...
Banes ne dardani
$62000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 62 m2, gjendet ne lagjen dadania mbi kurriz, ne Prishrtine, kati i pest ashensori ne funksion,...
Shes banesen 72,3m2, ne Prishtin-Taukbashqe
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Prishtie-Taukbashqe, kati tret,sip. 68m2 me vendim, sip, fizike72,3m2, ndertim i vjeter,...
SHES APARTAMENT TE MOBILUAR 2+1,
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.dy banjo, 2 ballkone, e hipotekuar TEK STACIONI I TRENIT, MBI PROCREDIT BANK, TIRANE,
SHITET BANESA 63 M KATRORE NE FERIZAJ
$31.000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA 63 METRA KATRORE NE FERIZAJ NE RRUGEN E MIN DURAKU KATI I TRETE KA KLIMATIZIM NXEMJE QENDRORE...
Shes banesen 72,3 m2,kati i 3
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne lagjen Toukebashqe afer Sh.F.Gjergj Fishta.Pranari i pare i baneses jom.
Banesa 36m2, 56m2 te lagjja MATI 1 (Kompenzim me vetur!!!)
Banesa 36m2, 56m2 te lagjja MATI 1 (Kompenzim me vetur!!!)
$790Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banesat njëra prej 36.45m2 (gasonjerk) dhe tjetra prej 56.81m2 ( 1 sallon, 1 dhom t’fjetjes,...
shitet banesa n durres
$35000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet banesa n durres 60m2 kati i pare esht komplet per banim ose per sezone verore e komletuar gjindet te...
Shitet Banesa ne qender te qytetit
$33000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne rrugen kryesore “Deshmoret e Kombit” dhe ka gjithsej 58m2 NETO, kati III dhe...
Banesa 3 dhomeshe ne shitje-Suhareke
$25000Banesa në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet perballe shtepise shendetit mbi katastrin ne katin e pest.Ndertesa ka lift. Mbi 70m2,tre...
shes banesen ne lagjen Ulpiana
$1200Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne lagjen Ulpiana D9 kati i 3.Banesat jane te ngjitura njera me tjetren dhe mund te...
shes banesen ne lagjen Ulpiana
$1500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen e shendrruar ne lokal.Banesaa gjendet ne lagjen Ulpiana afer ordinances Fati im,eshte komplet...