Shpalljet për Banesa në Shitje
shes banes Mati 1
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 perball banesave te bardha, Komplekti Rrezja Banest jan ne ndertim e...
Shes banes 3 dhomshe 39.000€
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne Breg Diellit Mati 1 Kompleksi Rrezja Banesat jan ndertim e siper perfundojn ne 2017 Per...
Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan
Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan
Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa 104.73m2 në qendër të Gjilanit, \\\”Rruga Preshevë\\\”(ish Bojanin), mbrapa...
Stan u Pristini Suncani breg!
Stan u Pristini Suncani breg!
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je...
Stan u Pristini Suncani breg!
Stan u Pristini Suncani breg!
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je...
Prodajem stan u Prishtini naselje suncani breg!
Prodajem stan u Prishtini naselje suncani breg!
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je...
Shitet banesa
Shitet banesa
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesën në lagjen Bregu i Diellit 2, te banesat e bardha, banesa gjindet në katin përdhese dhe ka...
Banese ne shitje
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shese banesen ne Fushe Kosove, ne rrugen kryesore, afer VIVA FRESH. Banesa eshte 71 meter. Ka 2 dhoma...
Shes banes
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne Prishtine Mati 1 Kompleksi RREZJA Kati i 2-77 m2 dhe tjetra 62m2 Bansat jan ne ndertim e...
shes banes ne ndertim e siper
shes banes ne ndertim e siper
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne ndertim e siper ne Prishtine Mati 1 Banesat jan ne katin e 2-77m2 dhe 62m2 Cmimi eshte 650m2...
Shes banes ne ndertim e siper
$670Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne Prishtine Mati 1 Kompleksi RREZJA Kati i 2-77 m2 dhe tjetra 62m2 Bansat jan ne ndertim e...
Shitet Banesa
$000000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Fush Kosov tek Apollonia 2 e mobiluar me mobilje pothuajse te reja per me shum info...
Banesa në Qendër të Podujevës
Banesa në Qendër të Podujevës
Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në qendër të Podujevës në Rr.\”Zahir Pajaziti\” P 5/2, përballë...
Ne qender te Prishtines shitet banesa
$65000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne qender perball dyerve te Parkut mbrapa ambasades se zvicrres,banesa gjindet ne Katin e...
BANESE EKSKLUZIVE
BANESE EKSKLUZIVE
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESË EKSKLUZIVE 125 m2 Adresa: Lagja Apollonia E7, pas Kolegjit AAB, Fushë Kosovë Kati i tretë 1...
shitet banesa
shitet banesa
$00Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan vetem per 850€ per meter2...
Banesa
Banesa
$38000Banesa në ShitjeSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa eshte ne qender te skenderajit te udhekryqi afer çerdhes . Banesa ka sallon , kuzhine , dy dhom te...
Banesa
$38000Banesa në ShitjeSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa eshte ne qender te skenderajit te udhekryqi afer çerdhes . Banesa ka sallon , kuzhine , dy dhom te...
hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje
hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje
Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Behet fjale per banesa 86m2 dhe 120m2 ne katin V, ndertesat e sapondertuara me materialin me cilesor ne...
Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1
Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1
$72000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1 Posedon: • 90m2, • Kati 3, • 2 dhoma gjumi, • Sallon, •...