Shpalljet për Banesa në Shitje
RISI RISI SHITET BANESA NDERTIM I RI NE RRUGEN AVDULLA PRESHEVA NE GJILAN
$480Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA NDERTIM I RI NE RRUGEN AVDULLA PRESHEVA NE QENDER TE QYTETIT.BANESA I KA 95m2,KA 2 DHOMA...
Shitet banesa ekskluzive!
Shitet banesa ekskluzive!
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa e re me siperfaqe netto 70 metra katrore, e cila eshte ne katin e tretë nga perdhesa dhe...
Shes banesen 4 dhomeshe 120 metra katror ne EUROMED
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES BANESEN 4 DHOMESHE 120 METRA KATROR NE EUROMED KATI 6,ASHENSOR,BALLKON LAMINAT,BANJO,SHPAJZ,SHUM...