Shpalljet për Banesa në Shitje
Shitet BANESA në Ulpianë.
$97000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet BANESA në Ulpianë. Posedon: • 61m2, • Kati 2, • 2 dhomë gjumi, • Sallon, • Kuzhinë me...
Shes banesen te mobiluar+garazhda gratis
Shes banesen te mobiluar+garazhda gratis
$57000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa e mobiluar ne lagjen Emshir, kompleksi EXDC, Prishtine. Banesa me hapesire 57m2, gjindet ne...
Elkos group – oferte  7% ZBRITJE ne banesa
Elkos group – oferte 7% ZBRITJE ne banesa
$450Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me oferten me te mire ne vend ofrojm banesat me standarde europiane dhe me kualitative ne Kosove. Kompleksi...
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines
$110500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa dydhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka...
Shes Banese 115 m2 3 dhoma te fjetjes +sallon dhe kuzhine,2banjo,ballkon
Shes Banese 115 m2 3 dhoma te fjetjes +sallon dhe kuzhine,2banjo,ballkon
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ndertim I ri i Lesnas.ghjindet pas qafes ne Tophane.banesa ka 3 dhoma te fjetjes +sallon dhe...
Shitet banesa 57 metra katrore ne kalabri
Shitet banesa 57 metra katrore ne kalabri
$44500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne kalabri ,rr.rexhep krasniqi, EXDC, kati 6, 24A, mbi Ambient Pizza. Me sip.57metra katrore...
SHITET BANESA NË QËNDER, NË SHESHIN “ZAHIR PAJAZITI”
SHITET BANESA NË QËNDER, NË SHESHIN “ZAHIR PAJAZITI”
$127.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mundësi e artë për të jetuar në Sheshë, këtë ofertë Speciale e ofron për juve Zyra Pirro. Like...
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines
$110500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka...
Shitet banesen 55m2, Ulpiana
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana perballe shkolles se mesme te Mjekesise. Banesa ka prapa qerdhen per...
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në Prishtinë 75 m² përball gjykatës se Apelit në katin e parë (mbi lokale) Banesa...
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në Prishtinë 75 m² përball gjykatës se Apelit në katin e parë (mbi lokale) Banesa...
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në Prishtinë 75 m² përball gjykatës se Apelit në katin e parë (mbi lokale) Banesa...
Shitet Banesa+Lokali+Garazha, nuk ndahen
$77000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Klient te nderuar Shitet Banesa 80m2 e mobilume Kati i Parë +Lokali 23m2 mu në hyrje të baneses+Garazha....
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
$110500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka...
apartament okazion
$610Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes ne shengjin tek rera hedhur 1+1 me dokumenta me pamje nga deti ne vend shume te bukur 67 metra ndodhet...
Shes banese 33,69m2 dhe garazhe perdhese 17.19m2 ne Fushe Kosove
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne Fushe Kosove ndertim i Vjeter dhe garazha perdhese,Banesa eshte ne lagje Urbane afer...
Banesa/Apartamenti ne shitje Vlore qender-skele,stadiumi Flamurtari
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumi flamurtari. Apartamenti...
durres shitet 125+25garazh personal 57000euro 3+2+1
durres shitet 125+25garazh personal 57000euro 3+2+1
$57000Banesa në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kati 5 ka 3dhoma 2wc sallon guzhin 3 ballkona lindje perendim shikon detin me hypoteke ka garazh personal...
Shes Banesë në Qendër
Shes Banesë në Qendër
$55000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.:SHITET BANESA NE QENDËR TË PODUJEVES ,103m2 banesa posedon: Sallon Kuzhine+dhome ndjenje ne...
Shes banesen dy dhomeshe ne Mat 1
Shes banesen dy dhomeshe ne Mat 1
$42000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen dy dhomese ne Prishtine lagje Mat 1 me siperfaqe 66m2. Kati i 3te. Banesa gjindet ne rrugen...