Shpalljet për Banesa në Shitje
Shes banese 103m2 ne bregun i djellit!
Shes banese 103m2 ne bregun i djellit!
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa per shitje ne Prishtinë bregu i djellit blloku5 hu.3 ap.2, terren i përshtatshëm për tregtare...
Shitet Banesa
$50.000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne qender te Podujeves
Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë
Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në lagjen “MATI 1”, Rruga B- banesat e “Linprojektit” në Prishtinë me sipërfaqe...
Shitet banesa nelagjen kalabria kompleksi Riera-Lesna
Shitet banesa nelagjen kalabria kompleksi Riera-Lesna
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne lagjen kalabria kompleksi banesor Riera-Lesna me siperfaqe prej 70m2 kati i 3-t pamja nga...
Okazion Shitet apartament 2+1 98metra2 cmimi 470€
$46000Banesa në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne tirane tek unaza e re brezi i dyte i pallateve shitet ap 2+1 98 m kati i 6 banim jo i fundit ,me...
Shitet banesa ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine...
Banese/Apartament ne shitje Vlore qender-Skele te stadiumi Flamurtari
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumi flamurtari. Apartamenti...
Shitet banesa
Shitet banesa
$47000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne kurriz kati i VI, eshte tersisht e renovuar, ka nje dhome dite, nje dhome fjetje me...
Shes Banes ne Prishtin
$68.500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne Prishtin perball hyrjes se Parkut Banesa ka Sallon me Kuzhin 2 Dhoma Gjumi Banjo Koridor...
Shitet Banesa 71m2, 2 Dhoma
Shitet Banesa 71m2, 2 Dhoma
$38000Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 71m2, 2 Dhoma, Kati III Adresa : Rruga e Bujanovcit(Perball Agmia Center) E gatshme per banim...
SHITET BANESA MATI I – Prishtine, 4 dhoma(dy ballkona + dy banjo), 118m2
SHITET BANESA MATI I – Prishtine, 4 dhoma(dy ballkona + dy banjo), 118m2
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA MATI I – Prishtine 118m2, 4 dhoma(dy ballkona + dy banjo) Kati III E mobiluar dhe e...
AGENCY HOME VIP shet 2 Banesa njera afer tjeters me nga 100m2
AGENCY HOME VIP shet 2 Banesa njera afer tjeters me nga 100m2
$55000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP Shetë DY banesa mobiluara me nga 100m2 ne katin e -V- Banesat nodhen ne te njetin kat dhe...
Blej banesen 50m2 ne rrugen B – Mat I
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjent blej ne rrugen B – Mat I, me pamje kah rruga, banesen 50m2, ne katin e I-re. Çmimi te jete i...
Shitet banesa dydhomeshe e gjysem ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
Shitet banesa dydhomeshe e gjysem ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
$110500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa dydhomëshe e gjysëm në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i...
Shitet Banesa
$65000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa ne qender te Podujeves Banesa ka kete renditje: 2 dhoma gjumi 1 kuzhin me shpajz dhe paradhom...
Banesa ne Ortakoll, hkati perdhese nen qmim
$799Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa perdhese per vetem 799 euro per m2 ne qmimine tregut. Banesa gjindet ne Ortakoll, rruga e...
Banese ne shitje ne lagjen Sali Nivica
Banese ne shitje ne lagjen Sali Nivica
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa 92 m2 me hapesire per parkim te vetures . Banesa ka 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine...
Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender
Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender
$35000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a Shet Banes Ndertim i ri 3min nga qendra e pejes 50m2 Banesa...
Blej Bnese te Vogel ne Gjitha Lagjet e Prishtines
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa te jete nje dhomshe me qmim te arsyshem pagesa te jete 30-40 % Kesh pjesa e mbetur me Rata mujore...
Blej Bnese te Vogel ne Fushe Kosove
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa te jete nje dhomshe me qmim te arsyshem pagesa te jete 30-40 % Kesh pjesa e mbetur me Rata mujore...