Shpalljet për Banesa në Shitje
shitet banesa 49 m2 ne ulpiane
$55000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 2 dhomeshe ne katin 5 ne lagjen Ulpiana ne Prishtine.Banesa ka 49 m2. Cmimi 1150 euro m2. Tel....
Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres
Shes banese 79m2 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon Plazh Durres
Banesa në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese ne plazhin e Durresit tek Apollonia me sip.79m2, 1 dhome ndejtje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1...
Shitet banesa ne qender te Podujeves
$62000Banesa në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne qender te Podujeves Ka kete renditje: 1 Sallon 1 Kuzhin me shpajz 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2...
46.38m2 2 dhomsh dhe banjen
$000Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne gjakov perball gjygjit ne katin e katert e mobiluar 2 dhomsh,kuzhin,banje .pronarja...
shitje te baneses
shitje te baneses
$53500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese eshte ndertim i ri nga F&A inxhinieringu dhe ka pamje në jug-lindje. Ka një dhomë të...
Shitet banesa në Prishtinë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në pjesën më të bukur të Prishtinës Adresa: Kodra e Diellit – Zona Lindjes A9/21...
SHITET BANESA 67m2 NE NDERTESEN E ONTEXI MOND-KATI 1
$83000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa prej 67m2 perbehet prej nje dhome gjumi, salloni me kuzhine te integruar, banjo, ballkon. Kjo banese...
Shitet banesa ne katin Perdhese, Ortakoll – Prizren
$890Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Ortakoll, rruga Bingenit, Perdhese, afer restorant Eja dhe xhamise se Antalise. Banesa ka...
Shitet Banesa ne Golem Durres 290 Euro/m2
Shitet Banesa ne Golem Durres 290 Euro/m2
$23200Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet apartmenti 290€/m2 Golem Durres perball hotel pamebes tek rreth rrotullimi shum afer plazhit ne...
Shitet banesa dydhomeshe ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
Shitet banesa dydhomeshe ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
$110500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa dydhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka...
Banes ne veri te Mitrovices
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ices qmimi sipas marveshjes banesa eshte me dokumentacion t erregully komplet nuk mungon asgje vetem te...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$590Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati i 9-72m2 ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin shpajz...
Shes Banes 40.000 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$40.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati i 9-72m2 ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin shpajz...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$590Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati i 9-72m2 ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$590Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati i 9-72m2 ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$42480Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati i 9-72m2 ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$590Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati i 9-t 72m2 ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin shpajz...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$42480Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati1 Kati i 9-t 72m2 ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banko...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$42480Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati1 Kati i 9-t 72m2 ka kete renditje dy dhoma gjumi sallon me kuzhin shpajz...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$42480Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati i 9-72m2 ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo...