Shpalljet për Dhoma për Studentë

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€600000000Dhoma për StudentëFerizaj

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€36000Dhoma për StudentëPrishtinë

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Vende te lira me qera per vajza- Studente

€50Dhoma për StudentëPrishtinë

Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .�Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!�Shtepia gjendet ne...

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Dhoma për StudentëGjilan

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€600000000Dhoma për StudentëMalishevë

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Dhoma për StudentëGjakovë

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Vende te lira me qera per studente – vajza

€45Dhoma për StudentëPrishtinë

Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepia gjendet ne...

Dhome me qera, nje vend i lire (per femra) , Lakrishte, Prishtine

Dhome me qera, nje vend i lire (per femra) , Lakrishte, Prishtine

€45Dhoma për StudentëPrishtinë

Momentalisht kemi nje vend te lire , vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 45 euro+ rryma (per person) e cila pjestohet me...

Dhoma te lira per vajza-studente

€50Dhoma për StudentëPrishtinë

Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepia gjendet ne...

Kerkoje bashkbanuese

Dhoma për StudentëPrishtinë

Kerkoje bashkebanuse (femer) studente apo te punesuar. Shtepia gjindet mbi ambasaden zvicrrane (afer hotel Afa). Per me shume detaje nr i tel i pronarit 044344910 (viber).

Kerkoje bashkebanuese

€50Dhoma për StudentëPrishtinë

Kerkoje bashkebanuese ne lagjen e muhaxhereve afer hotelit “Afa” . Kushtet per banim jane shume te mira dhe cmimi i volitshem. Per detaje ju lutem kontaktoni nr...

Ofroj dhoma te lira me qera per vajza – studente

€55Dhoma për StudentëPrishtinë

Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepia gjendet ne...

Dhoma te lira per vajza studente

€55Dhoma për StudentëPrishtinë

Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepia gjendet ne...

Kerkojme bashkebanuese ne lagjen e muhaxhereve

€00Dhoma për StudentëPrishtinë

Kerkojme bashkebanuese (femra) Shtepia gjendet afer hoteli AFA. Kushtet jane shume te mira uje rryme dhe wifi 24ore. Shtepia ka izolim shume te mire nga jashte keshtu qe...

Leshoj me qera dhome per studente

Leshoj me qera dhome per studente

€00Dhoma për StudentëPrishtinë

Ofroj dhoma me qera afer ambasades zvicrrane me kushte dhe cmim shume te volitshem, per informata te tjera ju lutem kontakto nr ne viber +37744344910

Dhome me qera

€50Dhoma për StudentëPrishtinë

Kerkoj bashkebanuese(preferohet studente e fakultetit te mjekesise), banesa e avni gjakoves, afer QKUK .Banesa eshte e mobiluar dhe kushte te pershtatshme.

Ofroj dhoma te lira me qera per vajza – studente

€50Dhoma për StudentëPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me...

Ofroj dhoma me qera per studente (vajza )

€50Dhoma për StudentëPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) . Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me...

Dhoma te lira per vajza studente

€50Dhoma për StudentëPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) . Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me...

Ofroj dhoma me qera per studente (vajza )

€50Dhoma për StudentëPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) . Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me...