Shpalljet për Dhoma për Studentë
Kerkohet bashkbanese (F) Banesa e renovuar
$60Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkohet bashkbanuese vetem (F) ne lagjen Ulpiana shume afer me Beni Donen(Posten e madhe),Banesa eshte e...
jap nje dhome me qera
jap nje dhome me qera
$150Dhoma për StudentëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap me qera kete dhome te mobiluar dhe me banjo siq shihet ne foto gjindet te marketi Delta ne Peje qmimi...
Kurse 049580178 GJERMANISHT ANGLISHT. FRENGJISHT
Kurse 049580178 GJERMANISHT ANGLISHT. FRENGJISHT
$00Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shkollen J U V I mësohen gjuhet e huaja përmes metodave me te reja te mësimdhënies dhe përmes nje...
Jap dhom me qera
Jap dhom me qera
$130Dhoma për StudentëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap me qera kete dhome te mobiluar dhe me banjo siq shifet ne foto gjindemi te shkolla xhemajl kada ne peje...
Dhoma për studentë (M) në Prishtinë
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj dhomë me qira për studentë. Çmimi dhe kushtet atraktive. Lokacioni afër Kolegjit FAMA/ISPE. Na...
Kerkoje bashkebanuese
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi dy shoqe kerkojme bashkebanuese (studente apo femer te punesuar).. Gjindemi afer ambasades zvicrrane....
Dhomë me qëra në Laxhen Muhaxher (F)
Dhomë me qëra në Laxhen Muhaxher (F)
$45Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dhomë 4 shtretërshe për studente femra në Lagjen e Muhaxherëve afër Hotel Afës, 45 euro shtrati, per...
Leshoj dhoma me qira per studente(femra)
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhome me qera per femra afer ambasades zvicrrane. shtepia ka hyrje te veqante ne katin e pare, dy...
Jap dhom me qera
Jap dhom me qera
$130Dhoma për StudentëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap me qera nje dhome te mobiluar dhe me banjo qmimi 130 euro me gjitha shpenzimet gjindemi te shkolla...
Kerkojm Bashkbanues
$100Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm bashkbanues ne lagjen Arberia (ish dragodan) shtepi kati i II , shtepia i plotson te gjitha kushtet...
Leshoj me qira dhomen per 3 vajza
$60Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj nje dhome per 3 vajza me kushte shume te mira, afer ambasades zvicrrane. Kati perban dy dhoma kuzhin...
LËSHOJMË DHOMA ME QIRA PËR STUDENTË DHE PUNËTORË (M)
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dhoma të mobiluara me qira për studentë dhe punëtorë (M), Vendbanimi: Rrustem Statovci 56, 200 metra...
LËSHOJMË DHOMA ME QIRA PËR STUDENTË DHE PUNËTORË (M)
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dhoma të mobiluara me qira për studentë dhe punëtorë (M), Vendbanimi: Rrustem Statovci 56, 200 metra...
Dhoma me qera per vajza (studente)
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhoma me qira per vajza ( studente ). Cmimi per krevat 50 -55 euro,varsisht se cilin kat. Shtepi...
dhoma per student
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera katin e shtepis,eshte i mobiluar dhe ka hymje te veqant,ka 65 m2.Perparsi kan studentet. 038...
dhoma me qera per vajza te punsuara qe mbajn edhe sezonin veror
$55Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) te punsuara qe e mbajn edhe sezonin veror. Shtepia posedon te...
leshoje dhome me qera per studente vajza apo te punesuara
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhome me qera per vajza studente apo te punesuara, te qafa ne prishtine.
Leshohet banesa me qira 40e
$40Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lëshohet banesa me qira e cila gjendet afer Qafës në prishtinë. Cmimi 40 euro për person -studentë...
jap nje dhome me qera ne peje
jap nje dhome me qera ne peje
$120Dhoma për StudentëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje jap me qera nje dhom te mobiljuar me kuzhin dhe banjo gjindemi mbrapa marketit GRETA -1 ne...
bashkebanuese femer
$62Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme bashkebanuese femer, mundesisht te jete e punesuar, ose studente. Banesa gjendet ne Ulpiane, te...