Shpalljet për Dhoma për Studentë
Kerkoje bashkebanuese
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi dy shoqe kerkojme dy bashkebanuese (femra) afer ambasades zvicrrane. Kati osht me hymje te vcante, dy...
Dhome me qira
$100Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap dhome me qira ne kuader te baneses (m).banesa i ka te gjitha kushtet e nevojshme.qmimi eshte...
jap dhome me qera
$1800Dhoma për StudentëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap me qera nje dhom me kuzhin dhe banjo te mobiIuar me hyrje te veqant dhe ki mundesi me shti kerrin ne...
jap dhome me qera
$1800Dhoma për StudentëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap me qera nje dhom me kuzhin dhe banjo te mobiIuar me hyrje te veqant dhe ki mundesi me shti kerrin ne...
jap dhome me qera 3 eur0 fjetja
$3Dhoma për StudentëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap dh0me me qera 3 eur0 fjetja dh0ma e m0biIjume dhe ka banj0 jemi ne peje te staci0ni i aut0busave te...
jap dhome me qera
$3Dhoma për StudentëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap nje dh0me me qera ka edhe banj0 dhe hyrje te veqant 3 eur0 nata per pers0n me te gjitha shpenzimet vIen...
Kerkoje bashkebanuese
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj bashkebanuese shtepia gjindet afer ambasades zvicrrane ka dy dhoma, banjo dhe kuzhine si dhe...
leshoj sallonin me qira ,,rr.maliq pash gjinolli prishtin ,te tregu i gjelbert
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kushtet jan minimale ,044-908-483
Kerkojm bashkebanuese
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi 3 vajza nga Prizreni kerkojm nje bashkebanuese, banesa eshte 2 dhomeshe 250 euro ne breg diellit....
jap me qira
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap dhomen me qira ne bregun e diellit te fura e qerimit numer nje ne prishtin,me hymje te veqant,kushtet...
jap dhomen me qira
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap dhomen me qira per tri femna ne qender te prishtines,tel:044986138
dhoma me qira
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.keroj dhom me qira ne prishtine preferohet sa me afer fakultetetit te mjeksis
nje dhome
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi dy vajza studente dhe kerkojme urgjentisht nje dhome prej shtatorit per arsye te provimeve,ju lutem na...
student
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.urgjentisht kerkoj dhom me qira ne breg te diellit, jam student, filloj banimin prej 1 gushtit
Leshoj dhomen me qira
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.dhoma eshte e madhe dhe eshte bashke me kuzhine.ka banjo dhe hyrje te veqant.qmimi sipas marreveshjes