Shpalljet për Lokale me Qera
Leshoj lokalin me qira ne Bregun e Diellit
Leshoj lokalin me qira ne Bregun e Diellit
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira ne lagjen Bregu i diellit (afer institucionit parashkollor Ardhmeria – salla 1...
LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ LOKALIN ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT AFER PIZZERIA “NAPOLI”. LOKALI KA PAMJE TE...
LESHOJ LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE
LESHOJ LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE
$250Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qera ne lagjen Dardania Prishtine , lokali ka 20 m2 dhe ka pozite shum te pershtatshme...
Depo me qera
$90Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj depon me qera, ne Breg te diellti banesat e standardit-komunes eshte e izoluar shume mire, ka ndrqim...
Depo me qera
$90Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj depon me qera, ne Breg te diellti banesat e standardit-komunes eshte e izoluar shume mire, ka ndrqim...
LOKAL 25m2 ME QERA rr.UÇK-së përball Komunës së vjetër të Prishtinës
LOKAL 25m2 ME QERA rr.UÇK-së përball Komunës së vjetër të Prishtinës
$200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LOKAL 25m2 ME QERA rr.UÇK-së nr 28, përball Komunës së vjetër të Prishtinës. Lokali ka 25m2 dhe...
Leshoj me qera per zyre – garsonjere
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj per zyre nje garsonjere, 25 m2, e cila gjindet ne perdhes, ne qender te Prishtines, perball ish...
IPET ME QERA PERDHESA 300m2
IPET ME QERA PERDHESA 300m2
$500Lokale me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.IPET PËRDHESA ME QERA AFER ELEKTRO INN HYRJE DHE PARKING TË VEÇANTË LOKAL I RI MUND TË PËRDORET...
Leshoj lokalin me qira
$00Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira ne lagjen Bregu i Diellit (afer pizzeria Napoli). Lokali eshte i pershtatshem per...
Leshohet lokali me qera me pajisjet per frizeri
$150Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjendet ne kodren e diellit , prishtine. Ka 55 m2, wc, vend per parkim t vetures dhe pajisjet per...
DEPO ME QERA  370M2- FERIZAJ
DEPO ME QERA 370M2- FERIZAJ
$570Lokale me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekt- Depo me qera, me siperfaqe 370m2, apo 2160kub meter, zyre 15 m2, dy banjo ( WC) . Po ashtu janë...
lokal me qira
lokal me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira i cili ka 80m2 i pershtatshem per cdo veprimtari, i cili gjendet ne lagjen Bregu i...
Jipet lokali me qera ne kodren e diellit – aktash
$170Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ka 65m2, wc. Gjendet ne lagjen atktash ne kodren e diellit. Rr. Hajrullash Abdullahu. Mund te...
Ipen 2 Magazina me qira në Fushë Kosovë
Ipen 2 Magazina me qira në Fushë Kosovë
Lokale me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ipen 2 magazina me qira ka 200 m2 ne Fushe Kosove perball xhamis Qeraja sipas marveshjes Faliminiderit per...
Leshoj lokal me qira ne bregun e diellit afer pizeria Napoli
$00Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira ne lagjen Bregu i Diellit afer pizeria Napoli. Lokali ka pamje kah rruga kryesore...
Lokali ipet me qira
$150Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjendet ne rrugen Vellezerit Fazliu apo me saktesisht 50m nga xhamia e llapit , lokali ka 38m2 dhe...
Lokali ipet me qera  ne qender te Ferizajit (afer komunes)
Lokali ipet me qera ne qender te Ferizajit (afer komunes)
$500Lokale me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ipet me qera ne qender te Ferizajit (afer komunes) Lokali gjindet ne RR. ‘’12 Qershori’’...
Lokali ipet me qera  ne qender te Ferizajit (afer komunes)
Lokali ipet me qera ne qender te Ferizajit (afer komunes)
$500Lokale me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ipet me qera ne qender te Ferizajit (afer komunes) Lokali gjindet ne RR. ‘’12 Qershori’’...
LOKAL ME QERA NE “ULPIANE”AFER TREGUT
$60Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JEP ME QERA LOKALIN NE LAGJEN “ULPIANA” NE PRISHTINE. LOKALI NDODHET AFER TREGUT TE GJELBERT, NE...
Lokali ipet me qira  ne qender te Ferizajit (afer komunes)
Lokali ipet me qira ne qender te Ferizajit (afer komunes)
$500Lokale me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ipet me qira ne qender te Ferizajit (afer komunes) Adresa: Lokali gjindet ne RR. ‘’12...