Shpalljet për Lokale me Qera
Lokal (zyre) me Qira Qendra Tregtare Bregu Diellit nr 68
Lokal (zyre) me Qira Qendra Tregtare Bregu Diellit nr 68
$150Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Zyre Lokal me Qira Breg Dielli Qender_Tregtare nr 68 22 m2 ne katin e dyte, e rrethuar nga 15 lokale tjera...
Leshohet me qera Sallon ondulimi Bling ne Kodren e Diellit.
Leshohet me qera Sallon ondulimi Bling ne Kodren e Diellit.
$230Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sallon ondulimi Bling, leshon objektin me qera me te gjitha pajisjet per rregullimin e flokeve, thonjeve,...
Objekt i madh afarist me qira
Objekt i madh afarist me qira
$1200Lokale me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet me qira objekti ne Prizren(perball Autotregut, ne rrugen kryesore ne dalje te Prizrenit). Objekti...
Lesoj Lokalin me qera 60m2
Lesoj Lokalin me qera 60m2
$6Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2...
Shes Biznesin – Butikun Art Fashion
Shes Biznesin – Butikun Art Fashion
$000000Lokale me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjent biznesin – Butikun “Art Fashion” ne Fushe Kosove. Butiku eshte duke punuar por per arsye...
lokale me qira
lokale me qira
Lokale me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.2 lokalete comerciale jane 5 m /8 m – qmimete sipase marveshjese tjetra ashte 4m / 7 m
LOKAL ME QERA NE ULPIANE PRISHTINE – AFER TREGUT !
$80Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LOKAL ME QERA NE ULPIANE – AFER TREGUT! LESHOJ LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET AFER TREGUT NE...
Lëshoj lokalin me qera 38m2
Lëshoj lokalin me qera 38m2
$200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lagjja Dardania, 200metra larg objektit kryesor të KEDs
Ipet me Qera “FidanishtjaBajra” Lebane-Prishtine
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te dhe buz magjistrales Prishtine-Besiane ne Fshatin Lebane dhe ka...
Lokal me qira ne Bregun e Diellit
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira ne lagjen Bregu i Diellit, lokali posedon parking te mjaftueshem dhe eshte i...
Lokal me qira ne Bregun e Diellit
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira ne lagjen Bregu i Diellit, lokali posedon parking te mjaftueshem dhe eshte i...
zyre me qira ne ulpiane
$400Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet zyrja me qira ne Ulpiane, perballe selise se AAK kati i II ne sip. prej 57 m2, e renovuar...
Leshoje banesen me qira.
Leshoje banesen me qira.
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje lokalin me qira 70 m2 eshte 2 katshe .Lokali gjindet ne Prishtine ne lagjen pejton afer Hotel...
lokal
$250Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoje lokalin me qera ne Prishtine, ne siperfaqe prej 42 m2, prapa Teatrit kombetare, rrug. Shaban...
Lokal me Qera
Lokal me Qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ofrohet per Qera ne rr. Bregu i Diellit, afer Universitetit Iliria. Lokali eshte i rregulluar ne...
Leshoj lokalin me qera, te kompleksi Lesna, perballe Falultetit Filologjik.
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ka siperfaqe 50 m2. dhe eshte i pershtatshem per zyre pune/biznesi, por mund te shfrytezohet edhe...
LESHOJ LOKALIN ME QERA 25 m2 rrUCK afer Komunes se vjeter te PRISHTINES
LESHOJ LOKALIN ME QERA 25 m2 rrUCK afer Komunes se vjeter te PRISHTINES
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet lokali me qira ne rrugen UCK 23 afer Komunes se vjeter te Prishtines. Lokali ka 25m2 dhe posedon...
Lokal afarist me qera 90m2, pamje nga rruga kryesore
Lokal afarist me qera 90m2, pamje nga rruga kryesore
Lokale me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokal afarist me qera 90m2, pamje nga rruga kryesore Adresa: Rruga e Bujanovcit E gatshme per afarizem...
Lokal afarist me qera 50m2, pamje nga rruga kryesore
Lokal afarist me qera 50m2, pamje nga rruga kryesore
Lokale me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokal afarist me qera 50m2, pamje nga rruga kryesore Adresa: Rruga e Bujanovcit E gatshme per afarizem...
Leshoj lokalin me qira
$00Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira ne lagjen Bregu i Diellit, afer pizzeria \\\”Napoli\\\”. Lokali eshte i...