Shpalljet për Lokale me Qera
Lokal me qira ne Dardani
Lokal me qira ne Dardani
$400Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JAp loklain me qira ne kompleksin Sante, Dardani. Lokali ka hapesire prej 37m2. e rinovuar, me VC dhe...
lokal me qira tek kompleksi Sante
lokal me qira tek kompleksi Sante
$150Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap lokalin e qira tek kompleksi Sante, Dardani, Prishtine Hapesira 25m gjaeresi dhe 8 m gjatesi, me VC. E...
LOKAL 25m2 ME QERA rr.UÇK-së përball Komunës së vjetër të Prishtinës
LOKAL 25m2 ME QERA rr.UÇK-së përball Komunës së vjetër të Prishtinës
$200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LOKAL 25m2 ME QERA rr.UÇK-së nr 28, përball Komunës së vjetër të Prishtinës. Lokali ka 25m2 dhe...
Leshohen dy kate per afarizem
Leshohen dy kate per afarizem
$1200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohen dy kate per afarizem. Hapesira eshte nga 180m2 per cdo kat. Objekti eshte i pajisur me 24 ore uje...
Leshoj lokalin me qira
$00Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira ne lagjen Bregu i Diellit afer pizzeria ‘Napoli’. Lokali ka pamje ka...
Lokal me qera
Lokal me qera
$1Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap lokalin me qera buze rruges kryesore afer rrethit te Cagllavices, lokali ka 350 meter katror dhe ka...
IPET LOKALI ME QERA NE SHESHIN ZAHIR PAJAZITI
$600Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjendet ne sheshin Zahir Pajaziti afer Hotel Grandit.Posedon 42m2 dhe ipet per kohe te gjate .Lokali...
lokal me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira i cili ka 80m2 dhe gjendet ne lagjen bregu i diellit prane shkolles fillore...
Lëshojmë me qira lokalin me 60 m2 në Ulpiane
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira lokalin me 60 m2 në Ulpiane D8 perballe spitaleve i përshtatshëm për ordinance,...
Jap objektin me qera
Lokale me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti ka tre kate gjithsej 800 metra katrore. Gjendemi ne lagjen Apollonia 2 perballe Al trades. Objekti...
Lokali me qera
Lokali me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ipet lokali me qera34m2 te kompleksi Lesna afer fakultetit Filologjik E renovuar teresisht,me...
Ipet lokali 34m2 me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjindet te kompleksi Lesna afer fakultetit Filologjik I renovuar teresisht,me klimatizim,nxemje me...
Leshoj lokalin me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira 106m2, ne lagjen Kalabria te rrethi, Objekti i Lesnes, ndertimi i ri, i pershtatshem...
JAP LOKALIN ME QERA NE QENDER _PRISHTINE PERBALLE OSBE-se
JAP LOKALIN ME QERA NE QENDER _PRISHTINE PERBALLE OSBE-se
$800Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Loakli eshte ne Qender te Ngushte ne Prishtine perballe OSBE-se ka 56 m² dhe 30 m² Terase eshte i...
LOKAL ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES
LOKAL ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap lokalin me qera ne qender te Prishtines , lokali ka 80 m2 dhe eshte i pershtatshem per cfaredo...
leshojme me qira lokalin me 60 m2 ne ulpiane d8 perballe spitaleve me 50 m2 e pershtatshme per ordinance,barnatore
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshojme me qira lokalin me 60 m2 ne ulpiane d8 perballe spitaleve me 50 m2 e pershtatshme per...
jap lokalin me qera ne dragodan afer komunes se re lokali ka 270 m ne rrugen kryesore
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lokali ka 270 m 2 munde te ndahet ne 2 pjese ka parkim te mjaftueshem lokali eshte ideal per shume lloke...
JAP ME QIRA LOKALIN AFARIST 115  m2 NE PRISHTIN TE PARKU
JAP ME QIRA LOKALIN AFARIST 115 m2 NE PRISHTIN TE PARKU
$380Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira lokalin afarist 115 m2 ne Prishtine te parku, pran Bustit “Isa Kastrati”. Lokali...
BANESE-LOKAL ME QIRA 250-300 euro ME GARAZH DHE DEPO
$250Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera per afat te gjate per banim ose zyre , ordinance etj. Banesa eshte shume e...
lokal me qira
lokal me qira
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira lokalin përball spitaleve ne Ulpian Prishtinë D8 me 50m2 i përshtatshëm për...