Shpalljet për Lokale me Qera
Leshoj lokalin me qera, 60m2 shpajz dhe banjo
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali eshte mjaftueshem I madh.Ndodhet ne lagjen Bregu I Diellit,rruga nr.09 Sali Nivica.
LESHOHET LOKALI ME QERA NE BREG DIELLIT 200EU
$200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lojali ka 60m2, ka wc, gjendet afer Xhamise ne Breg Diellit,Prishtine. Cmimi 200eu Per me shume info 044...
Ipet me qera objekti afarist
Ipet me qera objekti afarist
$5500Lokale me QeraGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ipet objekti me qera 1500 m2 dhe 23 ari shfrytezim per parking. Objekti gjendet ne hyrje te Gjakoves ( 3...
Lëshoj me qira lokalin
Lëshoj me qira lokalin
Lokale me QeraLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj me qira lokalin në Lipjan përballë stacionit të trenit me sipërfaqe prej 36m2. Lokali është...
Triar Caffe DPH -Jap lokalin me qera  Kati perdhes tek zyret e  ODES  SE AVOKATEVE  ,nje rruge me poshte lagjes Pejton Prishtine
Triar Caffe DPH -Jap lokalin me qera Kati perdhes tek zyret e ODES SE AVOKATEVE ,nje rruge me poshte lagjes Pejton Prishtine
$900Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali eshte i ri mund te sherbehet per restaurant dhe hapesir per zyre , 24 h kemi uje dhe nxemje qendrore...
lokali me qira
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj me qira lokalin perball spitaleve me 50m2 i pershtatshem per ordinanc,barnatore,laborator etj qmimi...
Leshohet Lokali me qera ne Kodren e Diellit
$220Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjendet ne rr. Sali Nivica, afer Xhamise Ne Kodren e Diellit. Ka 55m2, wc dhe eshte i mirembajtur....
lokali me qira
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj me qira lokalin perball spitaleve ne ulpiane me 50m2 i pershtatshem per laborator barnatore ordinanc...
leshohet lokali me qira
$300Lokale me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali esht 75m2 ne lagjen e trimave ne prizen. Per çdo informate me kontaktoni.
Lokali me qira
Lokali me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojmë këtë objekt (Bodrumi-Magazina – 170m2 dhe kati i parë 330m2) për qeramarrje, me kushte...
lokali me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj me qira lokalin ne lagjen ulpiane perballe spitaleve me 50 m2 e pershtatshme per laborator barnatore...
Japë me qera Depo ne Prishtine
Japë me qera Depo ne Prishtine
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Japë me qera lokalin i pershtatshem për depo, për furre buke etj. Qyteti: Prishtine Adresa: Rruga Bajram...
Leshoj me qera : Qendra Sportive,  Motel-Restaurant Qamerlia
Leshoj me qera : Qendra Sportive, Motel-Restaurant Qamerlia
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Motel-Restaurant Qamerlia gjendet ne periferi te prishtines ne magjistralen Prishtine-Llukar 4 km larg nga...
Leshoj me qera : Qendra Sportive,  Motel-Restaurant Qamerlia
Leshoj me qera : Qendra Sportive, Motel-Restaurant Qamerlia
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Motel-Restaurant Qamerlia gjendet ne periferi te prishtines ne magjistralen Prishtine-Llukar 4 km larg nga...
JAP LOKALIN ME QIRRA PER RESTORANT 200m2 NE QENDER TE PRISHTINES
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JAP LOKALIN ME QIRRA PER RESTORANT 200m2 NE QENDER TE PRISHTINES 045 867 346 045 545 785
leshoj lokal me qera ne qendren trektare bregu i dillit ne prishtin kati 2 NR 75
$150Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LOKALI POSEDON:KLIM,NXEMJE,WC,PERDE ETJ
LESHOJ LOKALIN ME QERA
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qera me sipërfaqe 60 m2 ku gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për...
leshoj lokalin me qera ne DARDANI
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj lokalin me qera i pershtatshem per biznes gjendet ne dardani tek kroi i bardh per më shum informata...
JAP LOKALIN ME QERA
JAP LOKALIN ME QERA
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qera me sipërfaqe 60 m2 ku gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për...
Podrumi me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj podrumin me qera i cili gjendet ne lagjen “Bregu i diellit” ne Prishtine perball...