Shpalljet për Lokale në Shitje

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Lokale në ShitjeVushtrri

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€36000Lokale në ShitjePrishtinë

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€600000000Lokale në ShitjeLipjan

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€60000000Lokale në ShitjeMitrovicë

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

SHES LOKALIN NE PRISHTIN / DARDANI TE SANTEA 150M2

SHES LOKALIN NE PRISHTIN / DARDANI TE SANTEA 150M2

Lokale në ShitjePrishtinë

SHES LOKALIN NE PRISHTIN DARDANI TE SANTEA MBRAPA ALBI MARKET 120M2 PLUS 30M2 PODRUMI LOKALI MUND TE NDAHET NE 2 PJES PER ME SHUM INFO 044 623 897

SHES LOKALIN N PRISHTIN 95M2 QMIMI 1000 € M2

€1000Lokale në ShitjePrishtinë

Shes lokalin n Prishtin 95 m2 mat 1 rruga Muharrem Fejza ne objektin e hoxha invet gruop qmimi i lokalit per m2 / 1000€ 044 359 819 044 623 897

Shes Lokalin 35.08m2

Shes Lokalin 35.08m2

€84000Lokale në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjendet në lagjën Bregu i Diellit, në Qendër Tregtare, kati i 1. Lokali është pronë...

Lokal ne shitje

Lokale në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokanin ne fush kosove mrapa mure bestit me 26m2 qmimi me marrveshje

Lokal ne shitje

Lokal ne shitje

Lokale në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne fush kosov 26m2 mrapa mure bestit

Shitet dyqani me 27 metra katror, per cdo lloj biznesi

Shitet dyqani me 27 metra katror, per cdo lloj biznesi

€36000Lokale në ShitjeAlbanik

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dyqani eshte ne Plazhin e Durresit prane rruges kryesore “Rruga Pavaresia”, ne...

shes lokal + banese ne tirane

€2000Lokale në ShitjeDeçan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet lokal + banese gjithsej 113m2. lokali eshte 48m2 + verande 60m2 ndersa banesa 65m2....

Objekti afarist ne shitje

Lokale në ShitjeViti

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Objektin afarist ne kllokot te vitise ,Objekti eshte i perfunduar dhe ne gadishmeri...

Banesa

Lokale në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej garsonjere apo banese njedhomeshe ne Prishtine

SHES LOKLALIN

Lokale në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për...

Blej lokal montues

Lokale në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej (depo ) lokal montues .Depoja-lokal I duhet ti ket prej 50 deri 200 m2

Shes Ambjent – Bar Restorant

Shes Ambjent – Bar Restorant

Lokale në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tirane – Albania Zona/Rruga : paskuqan nr.2 rruga demokracia Amjenti aktualisht...

Blej objekt montues

Lokale në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej objekt montues(depo,zyre,kioske,servis) me siperfaqe pre15 deri 150 m2

Urgjentisht shitet garazha ne F. Kosove

€2300Lokale në ShitjeF. Kosovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjentisht shitet garazha ne Bresje (Fushe Kosove) afer Shkolles dhe Ambulantes perballe...

Shes lokalin

Lokale në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për...

Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera

Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera

Lokale në ShitjeGjakovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti ka siperfaqe prej 290 m2 dhe gjindet ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut) edhe...