Shpalljet për Lokale në Shitje
Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera
Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera
Lokale në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti ka siperfaqe prej 290 m2 dhe gjindet ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut) edhe gjindet ne qender te...
Shitet lokali me 60m2.
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjendet ne lagjen Bregu I Diellit 2 rruga Sali Nivica nr.09, afer xhamis.
SHITET DISKOTEKA NE ULQIN PLAZHI I VOGEL
SHITET DISKOTEKA NE ULQIN PLAZHI I VOGEL
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.DISKOTEKA KA SIPERFAQE 260 M. KATROR, ME DOKUMENTACION TE RREGULLT
Lokali ne rrugen kryesore ne shitje 400 m’
Lokali ne rrugen kryesore ne shitje 400 m’
$750Lokale në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lokali ne katin e dyte 400” qmimi 750 € per m° Shiten dhe banesat .kati i trete 500€ kati...
NE QENDER TE GJAKOVES  SHITET  SHTEPIA  ME DYQAN
NE QENDER TE GJAKOVES SHITET SHTEPIA ME DYQAN
Lokale në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES SHTEPINE ME DYQAN PERBALL POSTES KRYESORE TE GJAKOVES(TE SEMAFORAT) DYQANI SHITET EDHE VEQANT KA...
SHES LOKALIN
SHES LOKALIN
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj...
SHES LOKALIN NE QENDER
SHES LOKALIN NE QENDER
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj...
SHES LOKALIN
SHES LOKALIN
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj...
SHES LOKALIN
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj...
SHES LOKALIN me 65m2
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin me 65 metra katror,gjindet ne rugen 4Lula,afer MAXI marketit,per mashum informata mund...
SHES LOKALIN
SHES LOKALIN
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj...
Shes Lokalet ne Mati1
Shes Lokalet ne Mati1
$1500Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokalet jane pothuajse ne finalizim dhe jane te pershtatshme per çdo lloj veprimtarije, te pozicionuara ne...
Shes Lokalin Mbrapa teatrit perball 4 xhamis llullat
$1900Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lokali 1 ka 75 m2 lokali 2 ka 29 m2
Shes Lokalin ose jap me qira ne Peje
Shes Lokalin ose jap me qira ne Peje
Lokale në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Lokalin ne Qender Zejtare ,Lokali esh 3 kat dhe mundet te perdoret per shum Biznise te ndryshme...
Shes lokalin ose leshoj me qira
$150Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali eshte ne gjendje shume te mir komplet i rregulluar ka hapsire 38metra katror edhe shitet, lokali...
Banesa Dhe Lokale në terë Prishtinen
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesa Lokale Etj.
LOKAL
$110000Lokale në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ka 3kate dhe terasen .dhe esht i thanun me qira
SHES LOKALIN afer TREGUT NE ULPIANE – PRISHTINE
$15.000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES LOKALIN AFER TREGUT NE “ULPIANE”-PRISHTINE, NDERTESA E MOBILISE d3 – DUGAGJINIT, MBRAPA...
shes dy lokale
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes dy lokale ne prishtine 25m2 dhe 55m2 rr bajram kelmendi
Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2
Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2
$0.00Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vlore, shiten ne shitje 3 dyqane. 1. Dyqan me siperfaqe 39 m2, kati i dyte nga toka, cmimi: 1100 euro/m2 2....