Shpalljet për Patundshmëri
URGJENT MARR BANES ME QIRA NE PRISHTIN
URGJENT MARR BANES ME QIRA NE PRISHTIN
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MARR BANES ME QIRA NE PRISHTIN PERPARSI ATO QE KAN NXEMJE QENDRORE PREJ QYTETI 044 200 413
Leshoj banes me qira ne QENDER TE PRISHTINES
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj banes me qira ne qender te prishtines per familjar ,studente apo zyre . Banesa eshte ndertim i...
Leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banesen 150m2 te Xhamia e Llapit ne Prishtine banesa ka 3 dhoma, 3 ballkona, banesa eshte e...
Jap me qira banes 1 dhomeshe
$180Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banesen te Xhamia e Llapit ne Prishtine banesa ka 1 dhoma, 3 banesa eshte e mobiluar komplet...
Kerkoje bashkebanuese (vajza) afer ambasades zvicrrane
$60Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje studente dhe kerkoje bashkebanuese ne lagjen e muhaxhereve mbi ambasaden zvicrrane. Cmimi eshte...
Leshoj banes me qera
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qira qe qender te prishtines ,banesa gjindet ne kampusin universitar banesa eshte ndertim i...
Kerkoj urgjent banesa me qira ne Prishtin
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm banes me qira per afat te gjat ne Prishtin lagjet Ulpijan , Dardani , 044 623 897
Dhoma te lira per vajza studente
$55Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te...
Kerkojme bashkebanuese ne lagjen e muhaxhereve
$00Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme bashkebanuese (femra) Shtepia gjendet afer hoteli AFA. Kushtet jane shume te mira uje rryme dhe...
Shes banesen 60m katror 2 dhoma
Shes banesen 60m katror 2 dhoma
$60000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA 60m2 = Ko m p l e k s i > KAWA< hyrja C- kati –I rë-nr. 4= -Rruga “Muharrem Fejza...
Banese me qera Ulpiane
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj banesëm me qera në lagjen Ulpiana, saktesisht afër lokaleve të Llesnës. Banesa ka dy dhoma...
Agjensoni per patundeshmeri Lion me zyret e saja te AAK  kerkon banes me qira  ne keto lagje Ulpian , darda
Agjensoni per patundeshmeri Lion me zyret e saja te AAK kerkon banes me qira ne keto lagje Ulpian , darda
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Agjensoni per patundeshmeri Lion me zyret e saja te AAK kerkon banes me qira ne keto lagje Ulpian , dardani...
Kerkoj shtepi me qera per nderkombetare
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banese dy dhomeshe me qira per nderkombetare. Lagjet e prefereuara jane qender, qafa, tophane,...
Kerkoj shtepi me qera per nderkombetare
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj shtepi me qira per nderkombetare, kontrate afatgjate, shtepi me 3 ose 4 dhoma gjumi. Lagjet e...
Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem
Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem
$52000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte perball permendoreve (varrit te Ibrahim Rugoves) kati i 3 , ka renditje sallon kuzhine banjo...
Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtin
Banese me qera ne lagjen Lakrishte Prishtin
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qera ne lagjen Lakrishte gjendet tek ndertesat mbrapa pro credit-it hyrja e 5. Ndodhet...
Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem
Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem
$52000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte perball permendoreve (varrit te Ibrahim Rugoves) kati i 3 , ka renditje sallon kuzhine banjo...
Urgjent shitet banesa ne Ulpiane!
$55000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen ne lagjen Ulpiane (te Fontana) me hapesire prej 45m2. Cmimi sipas marreveshjes.
SHES LOKALIN NE PRISHTIN / DARDANI TE SANTEA 150M2
SHES LOKALIN NE PRISHTIN / DARDANI TE SANTEA 150M2
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES LOKALIN NE PRISHTIN DARDANI TE SANTEA MBRAPA ALBI MARKET 120M2 PLUS 30M2 PODRUMI LOKALI MUND TE NDAHET...
Leshoj me qera dhome per studente
Leshoj me qera dhome per studente
$00Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj dhoma me qera afer ambasades zvicrrane me kushte dhe cmim shume te volitshem, per informata te tjera...