Shpalljet për Patundshmëri
Leshoje banesen me qira
Leshoje banesen me qira
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira te Ambassada e Kroacise,” Kafet e Vogla ” 50 m2 e mobilune.Banesa eshte...
Aprtment me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apartment me qera ne Prishtine ne lagjen Emshiri ose Kalabria e mobiluar afer UBT.
LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ LOKALIN ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT AFER ‘PIZZERIA NAPOLI’, LOKALI KA PARKING DHE...
Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës
Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet Zyra me Qera ne Qender të Ulpijanës tek semaforat. Zyra është ne katin e parë dhe e...
Lēshohet me Qera banesa në Fushëkosovë
$220Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet banesa me Qera në Fushëkosove te shkolla \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\”Mihal...
Banes me qira kati i pare ne Dardani tek ora
Banes me qira kati i pare ne Dardani tek ora
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banese 45 m2 ne Prishtine lagjia ‘Dardania’ afer marketit ‘Viva’ [te...
OKZAZION Shitet 3000 m2 Toka né spille te kavaje (Shqiperi)
$125000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Okazion shiten 3000 m2 ne spille te kavajes Shqiperi vetem 450 metra large detit me Pamje spetakolare A.S....
jap nje dhom me qera
jap nje dhom me qera
$150Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje dhom me qera e mobiluar dhe ka banjo me hyrje te veqant qmimi 150 euro me gjitha shpenzimet gjindet...
Dhoma te lira me qera per vajza
$55Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) . Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant...
AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,
AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,
$59000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,...
Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist
Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne rr Nexhmi Llumnica ne Prishtine. Shtepia eshte nje kateeshe me fadrature 85 m2(me mundesi...
Leshoje me qira banes 1 2 dhe 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për...
Leshoj me qera ne Prishtine – Ulpiane nje banese njedhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera banesen njedhomeshe, teresisht e mobiluar. Banesa gjindet ne Prishtine – Ulpiana...
lokal me qera ne GJilan
lokal me qera ne GJilan
$110Lokale me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ipet lokali me qira ne rrugen Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) #25. Lokali posedon; dysheme Granidi, ndriqim te...
Banesa per qira sheshin Bill Clinton
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 2 dhome 1 ndejes 1 gjumi ka ballkon eshte e re ka mobilje 46 m” afer qendres per me shume...
Leshoj banesen me qira
Leshoj banesen me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira e pershtatshme per qift , banesa posedon 1 dhome te madhe te dites , kuzhine te...
Leshoj lokalin me qira ne Bregun e Diellit
Leshoj lokalin me qira ne Bregun e Diellit
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira ne lagjen Bregu i diellit (afer institucionit parashkollor Ardhmeria – salla 1...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e...
Dhoma te lira me qera per vajza
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) . Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant...
Banes me qira 3 dhomeshe ne Emshir
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banese tre dhomeshe te pa mobiluar ne lagjen Emshir, afer UBT. Per informata kontakto 044...