Shpalljet për Patundshmëri
Leshohet banesa me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet afer Eulex-it. Banesa ka sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit, banjon dhe ballkonet.
MARR BANES ME QIRA N PRISHTIN ULPIJAN  NGA PRONARI
MARR BANES ME QIRA N PRISHTIN ULPIJAN NGA PRONARI
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr banes me qira n Prishtin per afat te gjat kohor nga pronari 044 623 897
Leshoj me qera banesen afer statujes Bill Klinton
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar,posedon:sallon,kuzhin me trapezari,dhom gjumi depoziti i obliguar
Leshoj me qera banesen ne Lakrishte
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar ,posedon:sallon,kuzhin me trapezari,dy dhoma gjumi depoziti i obliguar
SHITEN 4 ARI NE SOFALI PRISHTINE
SHITEN 4 ARI NE SOFALI PRISHTINE
$77000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN 4 ARI TRUALL NE SOFALI PRISHTINE MBRAPA ISH SHKOLLES NORMALE TASH UNIVERZITETI AMERIKAN ,VEND I QET...
Dhoma te lira me qera per vajza
$55Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) . Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant...
Leshoje me qira banes 1 2 dhe 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Leshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomeshe afer xhamis se llapit te mobiluar kushte ideale pwr banim.Tre...
Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine
Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne qender, afer hotelit Sirius, ne rrugen e cila lidhe Sheshin Nene Tereze me parkun e qytetit.
Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine
Shes banese 63m2, afer hotelit Sirius ne Prishtine
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne qender, afer hotelit Sirius, ne rrugen e cila lidhe Sheshin Nene Tereze me parkun e qytetit.
kerkoje bashkebanuese
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj bashkebanuese ne katin e shtepise me hyrje te vecante e cila gjendet afer ambasades zvicrrane me...
Kerkojme Cimere (Bashkebanuese)
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme nje cimere (bashkebanuese). Jemi 3 vajza. Banesa gjendet tek fontana ne Ulpiane. Banesa eshte ne...
BAnes me qera
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 3 dhoma , kuzhine . Kati 9 , lifti punon me kartel . Per info tjera 049 235 462
Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88
Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qira, banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon koridor banjo dhe ballkon, banesa gjendet afer...
Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2
Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne qender te Fushe Kosoves saktesisht te rrethi. Banesa eshte ndertim i ri me pamje nga...
Shitet Banesa 120 metra katror
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa ne Euromed , Banesa ka 120 metra katror, 4 dhoma ,banjo.shpajz,ballkon ,ashensor ,ndertim i...
Leshoj banesen me qera afer statujes Bill Klinton
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar gjindet ne katin e 4,posedon:sallon,kuzhine me trapezari,dhom gjumi,banjo,terase...
Leshoj banesen me qera ne Lakrishte per familjar
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar,posedon: sallon,kuzhin,trapezari,dy dhoma gjumi,dy banjo,terase depoziti i obliguar
MARR ME QIRA BANES N PRISHTIN NGA PRONARI PER AFAT TE GJAT KOHOR PER ME SHUM INFO NE 044 623 897 VIBER APO TELEFON
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MARR ME QIRA BANES N PRISHTIN NGA PRONARI PER AFAT TE GJAT KOHOR PER ME SHUM INFO NE 044 623 897 VIBER APO...
blej banes n Prishtin nga pronari
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej banes n Prishtin nga pronari banesa duhet te jet ne keto lagjeee ulpian , breg dillit , dardani 044...
Leshoj dy manesa me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dy banesa me qera: 1. Banesen ne Ulpian prapa AAK-se (38 m2) kati II, teresisht e mobiluar, dhe 2....